Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Cigány lánnyal vagy fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lánnyal vagy fiúval milyen? Szeretném kipróbálni egyszerre kettővel, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Amilyen a nem romákkal, nincs túl nagy különbség. Az embert nézd. Egyébként mivel is akarod kipróbálni, két nővel, vagy két férfivel??? Nem mindegy :)
2019. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de ezt nem is szeretném megtudni.
2019. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 K.L.Kiss ***** válasza:
36%
Az én tapasztalataim szerint jó! De nekem csak kb.20 roma, 60 nem roma csajjal és kb.10 roma és 20 nem roma fiúval volt dolgom. Azt tapasztaltam, hogy felszabadultabbak, odaadóbbak nagy általánosságban, mint a nem romák.
2019. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Volt mind kettő.A hiedelemme ellentétbe tiszták,illatosak

és nagyon jó velük.A bi párok a leg jobbak.Ki csavarnak

nem finnyások.

2019. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Tudom hogy, ezt a választ rasszizmus miatt törölni fogják de, leírom hogy -figyelembe véve hogy- ugyan nekem nem volt szexuális kapcsolatom cigánnyal de, én az összeset nagy ívben kikerülöm inkább mert, amit "csinálnak" hjajj...

Nem véletlen előítéletesek velük szemben az emberek nagy része.

2019. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, mi ez a sok kérdés a cigányokkal kapcsolatban? Ezeket mind egy ember teszi fel, ugye...?
2019. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

K.L.Kiss nevű felhasználó válasza:


"CSAK kb.20 roma, 60 nem roma csajjal és kb.10 roma és 20 nem roma fiúval volt dolgom."


CSAK????????????????

2020. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Csak lányokkal voltam. Volt bennük valami vadság amit a fehérlányokból hiányzik.

Derek írtam fehéret mert a fekete és az ázsiai lányok is másak. A feketèk amolyan vegyesek van vadabb is meg vissza fogottabb,de köztük is inkább a vadság a jellemző.

Az ázsiakról csak 1tapasztalatom van,az olyan vissza fogott és felénk volt,hogy még a strandon is polót hordott 2napig. Mielőtt szigorúan nagyi bikinire váltott.

2020. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!