Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Milyen izgi sztorijaitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen izgi sztorijaitok vannak arról, hogy kivertétek egy másik fiúnak vagy ő kiverte nektek?

Figyelt kérdés
Hogyan ment az esemény?

2019. szept. 4. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 voltam, unokatesóm 15. Nagyon tetszett neki egy osztálytársa a suliban, nevezzünk Anettnek.


Egyik este egy egyban aludtunk unokatesóméknál a szobájában és lefekvés előtt Anettre terelődött a szó, láttam, hogy nagyon áll neki a pizsiben.


Idővel belement hogy kiverjem neki. Felfeküdt a hátára az ágyon, én meg a táskámból elővettem egy Durexet és ráhúztam a farkára, azzal kezdtem verni neki.


Mondtam, hogy "Azért van rajtad koton, mert éppen Anett pináját b***od. A végére jó pinaszagú lesz a gumi, ahogy csúszkál a pinában."


Na ettől aztán úgy telelőtte. :)

2019. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem több is volt--nyaraltam es senki nem volt a parton es vertem,aztan eszrevettem ,h egy srac nez es veri,azatn odajött es kivertuk egymasnak..meg volt az uszodaba is a saunaban egy srac bejött es szethuzta a törölközöjet es dagadt a farka ,szoba elegyedtunk azt rabuktam..a kondiba is volt hoyg zuhany alatt éllt a dakom es egy srac mondta nevetve neki is szokott,,erre nem keleltt sok behuvtam a wc be es jol leápoltam.tudom ku-rvasan hangzik,de nem vagyok az :D csak imadom a szexet
2019. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi a Balcsinál a táborban csináltuk.
2019. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Strandom zuhanyzoban lattam h all neki es veri. Nekem is felallt bementem a mellette levo zuhiba. Majd random atjott es leszopatott parszor
2019. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverommal ki szoktuk verni egymásét. Mindkettőnket izgat egy dolog - fétis - és együtt szoktuk kiélni. Ilyenkor ez a levezetés. Nem vagyunk melegek, de ez jó mindkettőnknek. Semmi többre nem vágyunk. Tudjuk hogy ez biszex hajlamra utal, elfogadtuk. Élvezzük. Egymásét kiverni sokkal izgatóbb mint ha csak a sajátunkat vernénk.
2019. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!