Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok ti hogy csinàlnàtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy csinàlnàtok?

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj akiről 100%-osan tudod hogy biszexuális mert említette,én is az vagyok rólam viszont nem tudja senki.Nekm egy ideje túlsáhosan bejön a csaj,de nem merek felé nyílni pedig halálosan vágyom már a csókjàra már nem is tetsztik sokkal inkàbb belészerettem.Mit csinàljak hogy picit észre vegye az nélkül hogy elmondanàm neki?

Hogyan tudnék felé úgy nyílni hogy konkrétan nem mondom neki el,de mégis észre vegye?


2019. aug. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha valóban biszexuális és nem csak divatból terjeszti magáról, akkor már rég észrevette.

Miért várod, hogy a partnered kezdeményezzen, ne gondold azt, hogy ha megtudja bi vagy akkor majd magától csak ezért rádugrik ha nem tetszel neki.

Te is tehetsz érte, nem "úszod" meg hogy ne adj egyértelmű jeleket és ne kezdeményezz nála. Sok sikert!

2019. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha bi vagy ha nem az ismerkedés ugyanúgy megy.

Nem szeretem azokat az embereket akik igyekeznek megúszni minden kockázatot, mert nem bírná el az egójuk a frontális visszautasítást. Mindig kerülik a "sérülést" ezért állandóan kétértelmű dolgokat tesznek vagy csak sejtetnek, ha pedig nem érzik magukat nyeregben vagy úgy gondolják, hogy a másik erre nem vevő vagy nem veszi a lapot akkor rögtön kihátrálnak belőle. Erre kérdezel most konkrétan rá kérdező.

Nekem az a tanácsom, hogy ne próbáld meg megúszni a saját érzéseidnek és döntésidnek a felelősségét és rögtön könnyebb dolgod lesz.

2019. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Néma agyereknek a...

Neked isbtenned kell érte.

Milyen kapcsolatban vagytok,mennyi idősek vagytok?

Mert alapból ez így kevés info.

2019. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!