Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nektek mi a legbizarab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a legbizarabb fantáziátok? Kort is írjatok légyszi

Figyelt kérdés

#szex #fantázia. bizarr
2019. aug. 23. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerre két lány két fiuval

19/l

2019. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Anál tágítás

24/N

2019. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Van pár.
2019. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút csak fantázia :) de izgató... Szex a suliban a tanárommal aki nagyon tetszik és ha 1 pasi csoporttársam közben ránk nyitna és beszállna ő is. Így szex ilyen hozzám hasonló korú fiú és negyvenes pasival egyszerre szex. De már magával csak a tanárommal bárhol szex az a gondolat is izgató.


A másik egy cuki kis álarcos buliban szimpi pasival szexelni, úgy, hogy sosem tudjuk meg valójában ki volt a másik. Se igazi név, se kor, se családi állapot, se semmi olyan infó, lakóhely, munkahely, beosztás vagy bármi ami alapján beazonosithatóak lennénk. Ez talán kivitelezhető is lehetne egészen könnyen. Aztán milyen fura lenne úgy végig sétálni az utcán, hogy közben kb. minden hasonló testalkatú és hangú pasinal beugrik, hogy lehet ő volt az 😅😅


Strandon elég gyakran előfordul, hogy nem szingli pasik (is) a csajaik, feleségeik háta mögött iszonyat tudnak bámulni és ha szimpatikus néha felveszem a szemkontaktust és mosoly kis flörtölés úgy messziről is tud izgató lenni. Persze soha nem volt annál több ilyen flörtölgetős helyzetben, hogy levettem a melltartóm és úgy napoztam egy pasi mellett úgy 3 méterre és ment flört egész délután. Próbált elhivni beszélgetni, kb. jelbeszéddel 😅 de nem mentem. De eljátszottam a gondolattal, hogy elmegyunk az öltözöbe vagy zuhanyzóba pl. és ott szexelünk, majd mindenki szépen visszamegy a helyére :D Szóval egy ilyen titkos szex egy normálisnak tűnő idegennel :D


De izgató az is ha arról fantáziálok, hogy 2-3 negyvenes jó pasival szexelni egyszerre, akik az én 45 kilómtól testesebbek, erősebbek. Kipróbálni milyen punciba, popsiba egyszerre érezni.

Ugyanez hozzám hasonló korúakkal.


Legalább 1 számomra biztosan megbízható pasi jelenlétében bekötött szemmel és egy ágyhoz vagy székhez kötve hagyni, hogy több pasi dugjon egymás után akiket én választok ki fotóról, némi chat után, de személyesen már csak bekötött szemmel találkozunk és ne tudjam épp melyikuk van a puncimba, számban.


De csak fantázia :) valóságban kevésbé vagyok nyitott, nem tudom miért, de fantáziálni izgató sokmindenről.


22L

2019. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Kikötözni egy férfit, hogy végig nézze, ahogy kényeztetek egy lányt.

23L

2019. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Sok van...


2 fiúval egy édeshármas...

Zuhanyzóban állva...

Bekötözött szemmel kikötözve feküdni míg a párom nyal...

(Biszexuális lány vagyok) de izgatna ha végig nézhetném ahogy két fiú lefekszik vagy csak akár csókolóznak

Egy nyílvános mosdóban...

A konyha púlton...

Annyiszor eljuttatni a partnerem a csúcshoz míg ő kikötözve van hogy már könyörögjön hogy elég...

2019. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!