Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem mertem megelni a vagyaimat eddig egy pasival sem.

Az egyik gay oldalon,az egyik srac folyamatosan irt.Es azt mondtam neki,egy bizonyos idoben,egy bizonyos helyen kiverjuk egymasnak.Ennel tobbet nem akarok mondtam neki.O nyaggat,h legalabb engedjem meg,h cumizzon engem.De en borzalmasan felek,h elkapok valamit,vagy en adok at az illetonek.Talan tul reagalom.Lefujtam a dolgot,mert nem akartam menni.Felek,h ott is elo hozza majd a cumit,es en bele megyek :/ En 30 A srac 19



2019. aug. 11. 03:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Aludj egy kicsit.
2019. aug. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# 1 igazan kibaxhatnak mar innen a hozzad hasonlo kis fegeket,akik csak lehuzzak ezt az oldalt.
2019. aug. 11. 03:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznaljatok kotont
2019. aug. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágysz, hogy kiverjétek egymásnak, akkor tedd meg. Ha szopást is kívánod, max beszéld meg, hogy óvszerben.
2019. aug. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen mar kottont cumizni ? :/
2019. aug. 11. 03:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízesítetett. Kérdezd meg belemenne e így?
2019. aug. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Abba biztos nem megy bele...de meg kerdezem.
2019. aug. 11. 03:32
 8/8 kovpet ***** válasza:
100%

"Milyen mar kottont cumizni"


Biztonságos.

2019. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!