Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok kavarnátok egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kavarnátok egy lánnyal akinek van barátja (úgy hogy a pasi tud róla)?

Figyelt kérdés
Még véletlenül semi jön szóba a hármas! Csak a két lány egyedül.
2019. aug. 2. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én barátnőm lennél, nem ellenezném.

szerintem csaj a csajjal nem megcsalás.

2019. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolatot tervezel a lánnyal?

Ő nyitott kapcsolatban van? Egyszeri alkalom vagy állandó kilépést kapna veled?

2019. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátommal nagyon őszinték vagyunk egymással és nem gondoljuk úgy hogy attól még hogy a testem akar valamit nem szerethetem őt a legjobban. Tehát ha megesne h egy másik pasival csinálnék valamit se jelente problémát csak éppen más pasi egyáltalán nem érdekel. A lánnyal csak szex és semmi más ez lehet egyetlen egyszer vagy ha úgy van többször.
2019. aug. 2. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Amit te leírtál, morálisan hibátlan, igen kavarnék. De én erősen poliamória, meg csak szeretet/jó számít dolgokat vallok.

2019. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csaj csajjal ugyan úgy megcsalás mint ha pasival csinálná.
2019. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. A csajjal nem számít megcsalásnak-al én sem értek teljesen egyet. Szerintem akkor számít megcsalásnak ha a másik nincs beleegyezve vagy titkolom vagy ilyesmi...
2019. aug. 2. 23:41
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne megcsalás? Ez ugyan olyan mintha egy lány pasival csinálná.

Az adott illető a jelek szerint biszex, és például bármikor bele szerethet abba a nőbe akivel megcsalja a férjét/barátját.

Ez olyan mintha egy lánynak a pasija pasikhoz járna bele egyezéssel, az is megcsalás.

2019. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szeretne lánnyal lenni egy másik lány, nem feltétlenül tudna belé szerelmes lenni. Van olyan, hogy csak testileg vonz valakit az ilyesmi. (Én is ilyen vagyok) Szerintem is az számít megcsalásnak, amihez a másik nem adja a beleegyezését. 25 N
2019. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is mindegy hogy milyen nemű, ha a másik nem tud róla megcsalásnak számít az én szememben. Persze a megcsalás fogalma mindenkinél más
2019. aug. 3. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!