Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is volt már így ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így ezzel?

Figyelt kérdés

Csalódtam a férfiakban, ezért most teljesen a lányok felé fordultam. Eddig is tudtam, hogy érdekelnek, de most csak ők.

Volt már ilyen mással is?


21/L


2019. aug. 2. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ja, én is így voltam, miután a világ összes nőjét kipróbáltam már.
2019. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hol jobban érdekelnek a lányok, hol a fiúk. De olyan mondjuk még sose volt, hogy az egyik nemet teljesen ignoráltam volna. 27N
2019. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

A csalódottság beszél belőled nem a nemi, szexuális preferenciád. Attól még senki sem lett ténylegesen leszbikus, bisexuális hogy csalódott a másik nemben, maximum ideig-óráig amíg rá nem jön, hogy valójóban mit is akar.

Ha a saját nemedhez vonzódsz akkor tedd, fedezd fel önmagad, de ne sértődöttségből csináld! A csalódottságon lépj túl, besértődéssel még senkinek nem sikerült semmit megoldania. Nem az számít, hogy hány csalódás, kudarc érte az embert az életében, hanem az hogy mennyi öröm, jókedv boldogság van még előtte. Csak az nem csalódott már életében aki soha nem is élt.

2019. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon nagyon rossz kapcsolatban voltam, a fiú mindent erőltetett nagyon sokszor leszarta, hogy hogyan érzek, sokat bántott és ez így ment 2 évig.

Én is elfordultam teljesen a fiúktól, nem vágyom kapcsolatra velük ami szerintem teljesen érthető.

Viszont azt ne felejsd el, hogy vannak olyan biszexuális emberek akiknek időnként megváltozik az, hogy kikhez vonzódnak.

2019. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!