Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok van köztetek spermafüggő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek spermafüggő?

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel most vagyok összeköltöztünk szinte rögtön együtt lakunk és minden nap van sex

Inkább reggel szeret sexelni

Az elején még nem értettem pár dolgot van orál szereti ő is de minden alkalommal ha orál van amikor már közel vagyok akkor csak a punciba élvezhetek el oda engedi

Először azt hittem hogy nem akarja le nyelni vagy a szájába nem akarja engedni de ...

Már jobban össze szoktunk jobban megy minden és többször is sex után mikor pihizünk pár percet akkor elkezd orálozni és végig csinálja és le is nyeli még élvezi is mert közben néz és lassabban gyorsabban csinálja és kérdezi hogy jobb stb

Pár napja megkérdeztem hogy ez hogy is van most ??

Azt felelte hogy neki minden nap kell a punciba élvezés mert már alig várja hogy bele élvezzek sokszor ha nem reggel van sex délután már nagyon ideges és nem tud semmire figyelni

Van itt nő akinek van ilyen fétise vagy nem tudom minek lehet mondani kényszere??

És még azt is mondta hogy szereti az illatát amikor érzi magában magán az ondó illatát és megnyugtatja

Ez nem valami birtoklási kényszer vagy hasonló dolog??

Ha van nő akinek van valami hasonló dolga írjon róla mert nekem ez elég furcsa most per pillanat!!??



#spermafüggés
2019. júl. 31. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Ige n.dzeretm es. Mennyiseg fontos.sok legyen
2019. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!