Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha fiúként egyszer-kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként egyszer-kétszer átkalandozik valaki a saját nemére, attól még később élhet teljes hetero életet?

Figyelt kérdés
Egy ideje foglalkoztat pár dolog kipróbálása fiúkkal. Pl. az, hogy én orálban részesüljek, de az análnak vagy akár a csóknak a gondolata is teljesen taszít. Viszont soha nem fantáziáltam érzelmileg fiúkról, kicsit úgy érzem, hogy ez afféle pótcselekvés, mert egy ideje nem állok jól nők terén, és valamiért most egy ilyen futó dolgot tisztábbnak érzek. Lehet, hogy ez csak gy epizód lesz az életemben, és ha megtalálom azt a lányt, akivel végre megélhetem a szerelmet, akkor ez nem is fog előjönni? Ez lenne a célom. Vagy ez mindenképpen rám ég?
2019. júl. 31. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Hetero vagyok, de f...szt akarok szopni. Álmodozz csak! Egy heteronak meg sem fordul a fejében, sőt undorodik.
2019. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen szexuális tevékenységet űzöl önszántadból férfiakkal és élvezed, nem hiszem, hogy már heteró lennél, akkor már biszex vagy. De ettől még lehet feleséged gyermekeid és ha nem mondod el, soha nem derül ki. Élhetsz heteró párkapcsolatban, de te magad, már nem leszel az. Ez az én véleményem. Viszont ezzel semmi baj nincs. Élvezd az életet :)
2019. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 he84 ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi vagy, hogy milyen a saját nemeddel is a szexualitás bármely része, akkor legalább biszexuális vagy. Ez nem baj, ettől még később lehetsz boldig az ellenkező nemmel is. Így olyan biszexuális vagy, akit egyelőre a nők vonzanak jobban, a férfiak még kevésbé.
2019. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én igazából azt érzem, hogy most valamiért kicsit belefásultam a csajozásba, túl sok csalódás ért. Ez a "kalandozás" századannyi élvezetet sem jelent, mint mély kapcsolatba kerülni egy nővel, leginkább az adrenalinfröccs az, ami vonzóvá teszi. Érzelmileg meg semmit nem érzek, olyan inkább, mint egy maszturbáció rásegítéssel.
2019. júl. 31. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagy heteró, ne győzködd magad. Nem gáz nyugi, csak fogadd el magad, különben magadnak lesz szar. Illetve ne is gondolkozz ezen, csak legyél önmagad, felesleges katerogizálni.

Peace mindenki

2019. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Attol függ milyen koru vagy? Tudod, a kezdeti tinikorba böven belefér még egy együtt verés. Abbol nem lehet homo vágyakat leszürni. Késöbb már necces!
2019. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban, hogy "később"... De garantálom, ha most akadna egy olyan lány, amilyenre vágyom, ez az egész meg sem fordulna a fejemben. Csak egyszerűen úgy érzem, reménytelen az ügy, a kielégületlenségem meg óriási.
2019. júl. 31. 23:31
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Meleg vagyok, folyamatosan csalódások érnek pasik terén, lenne olyan csaj, aki szívesen lefeküdne velem, ennek ellenére meg se fordult eddig a fejemben, hogy lefeküdjek vele csak azért, mert belefásultam a pasikkal való kapcsolat keresésébe.

Nem vagy heteró, ha egy ideje foglalkoztat pár dolog kipróbálása fiúval. Egy heterót nem foglalkoztat ilyen dolog.

2019. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
kamaszkoromban kb 5-6 hetero haverommal volt maszti,szopi,az egyikkel dugi,ma mind hetero..szal a kérdésedre a válasz igen
2019. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Se te, se az 5, 6 haverod nem hetero, ahogy a kérdező se. Biszexek vagytok, de ez nem baj. Ettől még élhettek "boldog hetero" kapcsolatban.

2019. aug. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!