Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nincsenek a fiatal sub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek a fiatal sub fiúk között értelmesek? Nem csak leszop, torokkal nyel, vagy kiveri ha azt mondom nyikkanás nélkül miközben ujjazom, de ha meg kell szólalni, akkor nem esik ki a kapa a szájából! Semmi sem zavaróbb, mint a butaság.

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Túlságosan kifinomult vagyok ezen a téren ,nekem is ez a problémám.Nem lehet normális,értelmes passzívot találni.
2019. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Szerintem a te kérdésed se tesz túl nagy intelligenciáról tanúvallomást amennyiben őszinte véleményem szeretnéd hallani.
2019. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te értelmes vagy?

Miről is lehetne beszélgetni veled ilyen hozzáállással?

2019. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak te még nem futottál velük össze.
2019. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arra próbáltam utalni, hogy az engedelmességgel nincs gond, sokkal inkább a szellemi kapacitás hiánya ami lesújtó. Mintha a korosztályánál érettebb, értelmesebb fiúk nem léteznének. A beszélgetés legtöbbször reménytelen, pedig a biszexualitás élezete az értelmes emberek luxusa.
2019. júl. 28. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha.
2019. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%

Kedves Kérdező, szerintem keress rá a Dunning-Kruger effektre!


Az, hogy okosnak képzeled magad, csak annyit jelent hogy nem vagy átlagos. Lehet hogy tényleg okos vagy, de az is hogy síkhülye. Utóbbira tippelnék. Nincs ezzel semmi gond, nem rosszbol mondom! Legyen szép napod, egy őrző csillag vigyázza éjjeled!

2019. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, valami hasonlót tapasztalok én is mostanság sajnos, nem tartom magam értelmesebbnek a nagy átlagnál, de hogy valakivel nem lehet 2 mondatot beszélni anélkül hogy utána még nekem kell magyarázni a dolgokat na attól kész vagyok. Sajnos ez van nekem a kapcsolatokban nem elég a szex kell hogy valakivel tudjak a köztes időben beszélgetni.
2019. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A szex jó. Az IQ szexi. A sekélyes beszélgetés idegesítő, ennél egyszerűbben nem tudom megfogalmazni.
2019. júl. 29. 18:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts :) Attól, hogy Te ilyenekkel találkozol, még vannak értelmesek a passzívak között is. Én is szó nélkül sz*pok, bár a mélytorok sajnos még nem megy és a szex után két menet között szeretek beszélgetni és lehet értelmes dolgokról.Ahogy találkoztam buta aktívval is, de ez az ismerkedős közben úgy is kiderül, mondjuk én nem két levél váltás után ugrok egyből az ágyba, szeretek kicsit ismerkedni, azután. Az alatt meg kiderül milyen a másik, ha nem szimpatikus, akkor nem lesz semmi.

30/F

2019. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!