Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal már lassan 1 éve...

A barátommal már lassan 1 éve együtt vagyunk és már szeretnék vele lefeküdni, de ő azt mondja még nem akar. ő 18, én 16 vagyok ő már nem szűz, viszont én az vagyok. Hogy keltsem fel az érdeklődését hogy neki is legyen kedve hozzá?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mássz rá, úgysem fog ellenállni.
2010. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem tisztel és azért .. vagy még nem akarja mert annyira szeret hogy nem akarja elvenni .. hogy netán szétmentek.. velem ez volt.. 2 év után történt meg az első.. de lassan 5 éve vagyunk együtt..
2010. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy az előző alkalmak során rossz emlékekre tett szert. beszélj vele, hogy azért nem akarja - e ?

és győzd meg , hogy nektek sokkal jobb együttlétetitek lesznek :)

2010. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Atya ég!! ez is ritka!! Pf..én megbolondulnék, ha a pasim elutasítana...!! :) Miért nem szeretne veled lefeküdni? Mert kizárt, h tartogatja magát az esküvőig..hisz már nem szűz... Kérdezted már, h mi az oka? Elsősorban ezt tudd meg :) utána tudok igazán jó választ adni..:)

üdv 25/L

2010. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát.. azt mondta hogy szeret és nem akar fájdalmat okozni... de nemtudom, én ezt így nem értem, mert ha igazán szeret egyszer úgyis megtörténik
2010. júl. 6. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
hát elég gyenge kifogás... a nő is kívánja a szexet, még ha szűz is , és egy két együttlét után már maga a gyönyör lesz , szal ez hülyeség ebben a formában. tartom magam ahhoz hogy vmi rossz emléke van.
2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akar fájdalmat okozni?? hm érdekes...Mond azt neki, hogy Te nagyon kívánod őt, és egyszer úgyis le fogtok feküdni egymással, akkor meg mire vár?? :) Mond neki azt hogy : "A fenébe is, gyere ide és tégy végre a magadévá!!" :))) Vagy nem tudom, de ez tényleg nem jó kifogás, h nem akar fájdalmat okozni...!!

Azt akarja h más vegye el a szüzességed v mi?? gondolom nem :) Szóval, rajta a sor!! :)

üdv. 25/L

2010. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, majd kipróbálok valamit ma este ezek közül :)
2010. júl. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!