Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Két szüz ritkán akad össze?...

Két szüz ritkán akad össze? Vagyis ha két szüz ember csinálja az baj? Elrontanak valamit?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi összeakadtunk...:D én 15voltam,a barátom 17 amikor összejöttünk és együtt vesztettük el...sok idő kellett még belejöttünk,mert először be se akart férni a pénisze...azóta 2év eltelt és tök jól megvagyunk,csak attól félek mindig h vágyni fog arra h mással kipróbálhassa!
2008. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát a fiúk jobban félnek hogy a lány kivánja mással szerintem :D
2008. nov. 8. 13:18
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
azért valljuk be,ez fordítva,a mi esetünkben rosszabb..nekünk,lányoknak legtöbbször érzések kellenek a jó szexhez...a pasik meg megdöntenek vkit és jól van...és félek h nem leszek neki elég,meg h más trófeára is szüksége lesz...
2008. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Két szűzzel csak az a gond, hogy mindketten tapasztalatlanok és tanulatlanok.

Vagy ti az általános iskolában egymást tanítottátok írni?

2008. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy szűz is tudhat rengeteget a szexről. Csak utána kell néznie. Meg aztán gyakorolhat egyedül. Szexuális energetikai gyakorlatokhoz nem kell pár. Valaki már akkor amikor egyedül van megtanul olyan dolgokat, amikről mások csak álmodnak vagy el sem hiszik.
2008. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én vagyok az 1. és 2.válaszoló is...jó,idő kellett mire belejöttünk,de hihetetlen jó érzés h egymással tanultuk meg a dolgokat,és h még nem voltunk mással,csak egymással..egyrészt ez felemelő érzés,másrészt nagyon-nagy összhang és erős kapocs van köztünk emiatt..
2008. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az előttem hozzászólónak igaza van, én pl. tudom késleltetni a magömlésemet, és csupán maszturbáltam, nem voltam még úgy lánnyal. :S

Am. ha két szüz akad össze, szerintem nem gond, csak azt csináljátok ami mindkettőtöknek bejön, amit élveztek.

2008. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a 0%-os lepontozást.

Nem azt mondtam, hogy két szűz egymástól semmit nem tud tanulni. Végül is Tarzan is megtanult írni egy könyvből.


Én azt mondtam, hogy ez messze nem a legjobb módszer. Ázsiában, ahol szexuális kultúra is létezik - ezért TANÍTJÁK a szülők a szexre a fiatalokat. Elméleti és gyakorlati mószerrel is!

2008. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szted ha szűzen beleszeretsz vkibe,aki szintén szűz,mit fogsz csinálni?otthagyod mert szűz ő is és nem tanít majd meg szexelni?
2008. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én barátom is szűz volt az első szeretkezésünknél...18 évesek voltunk, másfél évet jártunk elötte)már 4 éve vagyunk együtt...nagyon jó vele a sex és minden más is persze:) ugy ismeri a testem mint ahogy talán én megam sem...és már a harmadik szeretkezésünknél volt hüvelyi orgazmusom...

nem hiszem h a sexet tanítani kéne..ez nagy butaság..az alapösztön, a szerelem és a kiváncsiság elintézi a tanulást:)végülis csak azt kell megtanulnod mit szeret a párod..ahhoz meg minek kéne más?..

2008. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!