Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a barátommal, de...

Lefeküdtem a barátommal, de még szűz voltam és nem véreztem. Azóta már 3-szor együtt voltunk és akkor sem véreztem, de kicsit fájt az együttlét, pedíg rendesen felizgultam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2007. dec. 2. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem baj,ha nem véreztél örülj neki.Néha előfordul,hogy nekem is fáj,de nem nagyon,sőt izgató egy kicsit.
2007. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem mindenki vérzik, valószínű olyan alakú a szűzhártyád, hogy nem szakadt be. A fájdalmat jelezd valahogy a partnerednek, legyen óvatosabb és együtt találjátok meg a megfelelő pózt. Fontos, hogy ne maradjanak rossz érzéseid, mert az első szexuális élmények nagyon mélyen tudnak rögzülni. Kellemes próbálkozást! :-)))
2007. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés hiánya nem gond, em mindenki vérzik.

a fájdalmat sokminden okozhatja, próbáljatok sikosítót használni, párod legyen kicsit finomabb, de lehet, hogy csdak meg kell szokni a hüvelyednek az új érzést.

Ha tartósan (1-2 hét) fennál a fájdalom, kerss fel egy orvost, akár fertőzés is lehet a háttérben.

2007. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A vérzés elmaradhat.

A fájdalom ellen meg használjatok sikosítot, az még fel is dobja az együttlétet, és tuti nem fog fájni.

2007. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!