Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor egy tampont felhelyezek...

Amikor egy tampont felhelyezek, eléggé fáj (még kezdővagyok), akkor ha majd a barátommal oda jutunk, hogy lefekszünk, akkor az mennyire fog fájni? Mert biztos van egy kis összefüggés a két dolog között?!

Figyelt kérdés
szűz vagyok
2010. jún. 18. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valószínű meg fogsz halni. A behatolást csak nagyon kevés nő éli túl. Jobb lesz, ha tényleg ráparázol. Nem viccelek.
2010. jún. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sztem először pettingelni kellene majd csak utána szexelni.ha nem megy normál tamponnal,vegyél OB minit.
2010. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
OB minit használok, és petting már volt :)
2010. jún. 18. 12:56
 14/16 anonim válasza:
Utálom azokat az embereket akik azt mondják : ne szexelj 15 évesen,ebben a korban máson kéne még gondolkodnod.Nos szerintem ez baromság,már régenis dugtak 15 évesen csak akkor gyereket is szültek,mert nem tudtak védekezni.És úgy gondolom ha megfelelő védekezés csak nyugodtan csinálják méghozzá azért mert inkább szexeljen mint igyon meg drogozzon.Mert a szex legalább élvezetes és egészséges dolog.. nem úgy mint a pia meg a drog... 18/L (szűz)
2010. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát... a két fájdalom más, a tamponnak technikája van ahogy fel lehet fájdalom mentesen szüzeknél is helyezni.

De ha te is a szűkebbik fajta vagy akkor bizonyára fájni fog! De túl leszel rajta =]

2010. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azoknak, akik tudtak értelmes tanácsokat/válaszokat adni (:
2010. jún. 18. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!