Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még! A barátom...

Szűz vagyok még! A barátom már ujjaz, de csak a szűzhártyáig megy be az ujja, utána már fáj. Akkor az első szex is nagyon fájni és vérezni fog? Vagy az nem ettől függ? 15/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 09:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom még elvesziteni, nem is azért kérdeztem. :D Csak kíváncsi vagyok. És köszönöm a válaszokaat :)
2010. jún. 15. 12:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát.. mivel még gondolom most ujjazott elsőnek vagy nem ujjaztak még sokszor és haa gyorsan csinálja akkor fáj egy kicsiit. Ő ezt annyiira nem veszii észre.. ezért fontos hogy kommunikáljatok valahogy. Haa fáj mondd meg nekii hogy cisnáljaa lasabban és persze elsőnek csak egy ujjal. Dee talán jobban jártok haa ujjazás előtt izgat egy kicsiit hogy nedves legyél.. simogatjaa a csikódat vagy nyal egy kicsiit előttee az nagyon jóó érzés.. és utánaa az ujjazás is jobban fog esnii haa már elég nedves vagy. Próbáljátok ki sztem. Hát.. még én is szűz vagyok ezért nem tudom mit mondjak.. van már egy kis tapasztalatom így ujjazással meg ienekkel kapcsolatban dee a szexben még de. Perszee valószinű hogy kicsiit kellemetlen lesz és fájnii fog az elején egy piciit.. dee sztem nee félj tőlee haa a fiú kellőképpen figyáz.. óvatosan és lassan csináljaa és már eléggéé nedves vagyok akkor azt mondják már nem annyiiraa rossz. Sztem egyébként nem a kortól függ ez a dolog. Persze sok meggondolatlan fiatal van. Dee haa igazánn tisztába van az ilyen dolgokkal és jóó kapcsolata van.. és igazán késznek érzii rá magát akkor sztem semmii baj nincs belőlee ennyii idősen sem.


15/L

2010. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak!:)
2010. jún. 15. 21:06
 14/15 anonim válasza:
Szerintem egy 15 éves lány el tudja dönteni, hogy mi az, ami jó neki. Minek kell mindig lenézni a fiatalabbakat? Én 14 voltam, mikor elvesztettem. Jó volt és nem lettem ribanc azóta se.
2010. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
először egész biztos, hogy fájni fog, de ha megértő és mondod neki h lassan, vagy ő is alapból gyengéden ccsinálja, akkor nem lesz semmi gáz
2014. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!