Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az idő amire egy 22...

Mennyi az idő amire egy 22 éves fiú képes várni egy 18 éves szűz lánytól?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy akár egy évet?
2010. jún. 14. 17:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igaz még nem járunk, de el gondolkoztam rajta, hogy mennyi idő után "kéne" lefeküdni vele.


De majd ha szerelmes leszek, biztos jön magától:)

2010. jún. 14. 21:25
 12/16 A kérdező kommentje:
De úgy gondolom, hogyha mégis szeret akkor nem sok az az 1 év. Szerintem annyi előismeret kell, főleg az első előtt, nem?
2010. jún. 14. 21:26
 13/16 anonim ***** válasza:
67%

"De úgy gondolom, hogyha mégis szeret akkor nem sok az az 1 év. Szerintem annyi előismeret kell, főleg az első előtt, nem?"

Ok, kínozd meg őt is, magadat is, aztán 1 év múlva, mikor végre beadod a derekad, kiderülhet, hogy összeilletek-e egyáltalán az ágyban. Remek ötlet, mindenkinek ezt kell tennie.

Nincs olyan, hogy kötelező, de szerintem gondold meg. Ha kívánod, tedd meg, ne akard 1 évig ismergetni...

Hahó, a szex teljesen normális velejárója egy komoly kapcsolatnak! És mellesleg jó dolog, ha megfelelő a partner. Szorosabbra is fűzi kapcsolatot.

2010. jún. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

rám több mint 10 hónapot várt...:$

én 17-18, ő 19-20 volt:)

2010. jún. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

* jha és nem volt szűz, sőt...a legyet is röptében típus volt...igazi "faszagyerek" de szerelmes lett és várt:)

utolsó voltam

2010. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én pasim is a legyet röptében beállítottságú volt! 18 évesen vesztettem el vele, kb. 3 hét után, mikor előtte 18 évig őrizgettem! Éreztem, hogy akkor kell megtörténnie! Már több, mint egy éve együtt vagyunk! Szerintem nem az időn múlik. Ha szeret és szereted, akkor mindegy mikor, nem csak egy éjszakára fogsz kelleni neki!:)
2010. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!