Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy 14 éves fiú beszél a...

Ha egy 14 éves fiú beszél a szüzeség elvesztéséről, azt mondják ilyen korban már érett rá, ha kívánja tegye. Ha viszont egy 14 éves lány mondja ezt, már leszólják. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha egy 14 éves fiú beszél a szüzeség elvesztéséről,azt mondják ilyen korban már érett rá,ha kívánja tegye.Nadeviszont ha egy 14éves lány mondja ezt,már lek*rwázzák?Lerib*ncozzák?Pedig másik kérdés kapcsán azt mondják:A fiúk tiniként,3-4évvel éretlenebbek,míg a lányok a koruknak "megfelelően" viselkednek.Ne azt írjátok h nincs így,mert mind a való életben,mind ezen az oldalon is ezt tapasztaltam.
2008. okt. 28. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
ez baromsag, akar fiu akar lany 14 evesen meg gyerek a szexhez. A kerdesedre a valasz meg az is lehet, hogy a fiuk szuzessegenek az elvesztese nem egyenerteku a lanyok szuzessegenek elvesztesevel. A lanyoknak fajdalmas es meghatarozo elmeny a kesobbi szexualis eletre. Amugy 14 eves korban minden fiu felfedezi sajat testet, elkezd maszturbalni, mert rajon, hogy jo es azert csinalja. A 14 eves lany meg azert akar szexelni, hogy felvagjon vele, mert mar mindenki csinalja.
2008. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon jól látod mindezt! Sajnos tényleg így van,de nemcsak a te korosztályoddal van ez így. Bizony az idősebb,éretebb,nőket is egyenesen lekurvázzák stb, ha olyat cselekszik,de ha ugyanazt teszi egy pasi arra nem mondanak semmit. Hülye egy helyzet. Szerintem ezért is fél olyan sok csaj odaadni magát a fiúnak,pasinak. Ha lefekszik is a lány a barátjával vagy valakivel egy egyéjszakás kalandra,hogy jól érezze magát máris lekurvázzák,de ezt már a srácról nem mondják,pedig ő is csak egy egyéjszakás kalandban volt benne. De ezt mi emberek rontottuk el,hogy ilyen a felfogásunk. Legalábbis a legtöbb emnernek ilyen. De vannak,akik nem így fogják fel! Ezt azért írtam le,mert biztos vagyok benne,hogy lett volna,aki kikérte volna magának a negatív véleményemet.
2008. okt. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érdekelne kissé h ki ésmiért is pontozta le a 2.válaszolot,amikor eljesen igaza van?:O

Am én adtamneked egy plusszt:)

2008. okt. 29. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
így van, és ennek társadalmi okai vannak. ez nem jó dolog, a leghatékonyabban akkor tehetsz ellene, ha következetesen mindig mindent úgy teszel, ahogy neked tetszik. nyugodtan éld úgy a magánéleted, ahogy akarod, minden jogod megvan hozzá, és ne félj attól, hogy korlátolt embereknek esetleg ez nem tetszik.
2008. dec. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!