Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki szűzhártya nélkül születik?

Figyelt kérdés
régen sem fájt soha ha ujjaztam magam, nem éreztem hogy tamponnal, vagy sportolás közben átaszakítottam volna. mostmár ha vibrátorral elégítem ki magam az sem okoz fájdalmat sem vérzést. lehetséges hogy szűzhártya nélkül születtem?
2010. jún. 2. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül érzed ha elszakad, és nem mindenkinél vérzik, ha meg tampont használsz akkor meg egyébként sem, mert amúgy is vérzel.
2010. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szűzhártya akár heves mozgás, futás, torna, biciklizés hatására is elszakadhat.
2010. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jún. 2. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
XD lol nem hiszem el h ilyen buta emberek vannak a világon az azért van ott h amig nem jött meg neked addig az szolgál védelmi célból -.-" 16/f
2010. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Senki nem születik szűzhártya nélkül. De van akinek könnyen tágul ki. Ilyenkor nem szakad el, nem fáj és nem is vérzik. :) Csak azért mondom, mert hasonló helyzet alakult ki nálam is még régebben. De már rájöttem, hogy miért van ez.

20/L

2010. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

20:39

nehezedre esett vna normális válszta adni? neked se volt gyerekszobád de mindegy.

2010. jún. 2. 21:32
 7/11 anonim válasza:

Nem lehet h kiskorodban megkurtak csak nem emlékszel?

XD

2010. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
én vok az xd lol os ha komolyan olyan hülye vagy h megbasztak részegen XD és ere akarod fogni ako mért nekem nem volt gyerekszobám??
2010. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha rendszeresen sportolsz és meg erőlteted magad.. észre se veszed hogy átszakad.. minden lánynak van szűzhártyája.
2010. jún. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A sportolás miatt nem szakad el a szűzhártya... ez egy orbitális tévedés. (már bebizonyították, h attól nem szakad el... -.-" de sztem ez logikus) Egyszerűen csak rugalmas. Vagy túl vékony volt. Ennyi a válasz.
2010. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!