Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Összejöttem egy lánnyal 17...

Összejöttem egy lánnyal 17 éves és még szűz! Hogy csináljuk hogy ne fájjon, és jó legyen neki? ő az első szűz akivel leszek.

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első mindenkinek fáj, csak enyhíteni lehet!


Lassan kell csinálni, és nagyon óvatosan. Ha nagyon fáj neki kérdezd meg hogy megáljatok-e, vagy mi legyen! persze aktus közben csókolgasd, simogasd, hogy érezze, tud ez jó is lenni és hogy mellette vagy!

2008. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a fájós dolog sztem csak legenda, 4 szűz lánnyal voltam, egyiknek sem fájt, mondjuk be is tüzeltem őket rendesen.


Amúgy meg ez a kérdés kb naponta elhangzik. Kicsit rákereshettél volna.

2008. okt. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, én csak egyszer vesztettem el a szüzességemet, de egyáltalán nem fájt. Sok lány sajnos elhiszi, hogy fáj, és rossz, és úgy kezdenek neki, hogy rettegnek ettől, de túl kell esni rajta. Ennek az lesz az eredménye, hogy annyira görcsölnek, hogy nem is biztos, hogy sikerül a behatolás. Szóval szerintem beszélgess erről sokat a barátnőddel, oszlasd el a félelmeit. Ez a legfontosabb.
2008. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy legyen meg a bizalom köztetek, pettingeljetek sokat az aktus előtt, hogy megismerjétek egymás testét és levetkőzze a gátlásait a lány, mielőtt behatolsz sokáig izgasd és lassan vágj bele, esetleg használjatok síkosítót és ha leállít, akkor légy megértő.
2008. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!sokat segít!
2008. okt. 24. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem mondjuk nagyon fájt. Pedig 7hónap után feküdtünk le és pettingeltünk előtte rendesen. De amikor belémhatolt úgy éreztem mintha szét akarna valami teljesen feszíteni odalent. Még a könnyem is kicsordult annyira fájt. Aztán utána is a többi. Amikor összejöttem a mostani párommal féltem vele lefeküdni de érdekes módon semmi fájdalmat nem éreztem. Úgyh lehet, hogy a pasim volt a béna... (főleg miután tapló módon engem bénázott le, mikor közöltem vele, hogy nekem fáj. Azt hitte egyből lepedőakrobata leszek)
2008. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
baromság azzal teszel a legrosszabbat hogyha lassan csinálod, ettől max fényderülhet a fájdalom iránti vágyára... Felejtsd el, hosszu előjáték gumi legyen fenn végig és izgast a csiklóját ujjazd stb.. és mikor látod a jeleket hogy nemsokára orgazmusa lesz akkor hatolj be ilynekor a legkisebb a fájdalom faktor, mert ez az izgalmi szint egyfajta fájdalomcsillapito is...
2008. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 20 éves lány vagyok...18 voltam az elsőnél, szerintem is lassan kell, mert ilyenkor azért akárhogyis mégiscsak félnek egy kicsit a lányok..és nekem nagyon megnyugató volt h közben végig a szemembe nézet és csókolgatott...:)

persze elötte nagyon felizgultam de abban a pillanataban minden elszállt ugy féltem ..és csak a meghitségre emlékszem:)

2008. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!