Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk ti fontosnak tartjatok,...

Fiuk ti fontosnak tartjatok, hogy a felesegetek szuz legyen amikor elveszitek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 15:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Mindenkinek, aki szűzlánnyal akar b@szni:


10 év múlva is így fogjátok gondolni?

2010. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
49%
Nem vagyok idős, 19 alatt és 12 fölött vagyok, legyen ennyi elég. Ha valakinek az számít, hogy a szerelme szűz legyen, az(a véleményem szerint) egy egoista. Nagymenőnek akar tűnni, hogy elvette egy lány szüzességét. Szerintem nekem nem lenne fontos, hogy szűz e vagy sem.
2010. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
0%
Nem állnék össze szűz lánnyal. 22/F
2010. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon fontos számomra 21f
2010. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
gondolom egy lány vagy , akinek olyanokkal van teletömve a feje , hogy nem szabad odaadni a szüzességedet meg ilyen hülyeségek... hát mondok valamit : sztem nem vesz el férfi, aki nem dugott meg előtte4 ez a szörnyű igazság! nem a sötét középkorban élünk.. puszi
2010. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%

Három lánynak vettem el a szüzességét. Az elsővel egymásnak vettük el hetedikben. A másik kettő gimiben volt. Az elsőnél én is béna voltam, szóval így utólag visszagondolva az elején elég szánalmas lehetett az egész. Nyolcadik végéig belejöttünk mindketten. A másik két szűzlányhoz gimiben volt "szerencsém". Nem sok jó volt van benne. Szerintem ez a "szűzlányt akarok" gondolat csak azokat izgatja, akik nem képesek semmit nyújtani az ágyban. A szűzlány talán nem fogja kiröhögni őket. Elég betegesnek tartom, ha felnőtt embereket ez vonz.


A kérdésedre a válasz: nem soha nem vennék el egy tapasztalatlan szüzet.


29

2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
52%

05-30 00:46


Ha ez összejön neked, akkor te leszel a világon a legtöbbször megcsalt férjek egyike.

2010. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Zsákbamacskát sem vettem soha.
2010. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A cipőt is megveszem, mégse érdekel, hogy elöttem hányan próbálták fel:D
2010. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem szűz, nem baj, de én nagyon szeretnék egy olyan lányt feleségül venni, akinek én vagyok az első.

Sajnos a tisztaság egy ismeretlen fogalom manapság.

Nincs már varázsa a nászéjszakának, többen már kiégnek, megunják a heti többszöri szexet, mire oda kerülnek, hogy házasság.

Olyan meg nincs, hogy kipróbálás nélkül úgy sem megy majd a szex, gyakorolni kell és kész. Nem mindenki születik lepedőakrobatának.

2010. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!