Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az létezik, hogy a szüzesség...

Az létezik, hogy a szüzesség elvesztése után menzeszem legyen? Amúgy csak egy hét múlva kéne megjönnie. Az aktust követően betudtam a szüzességem elvesztésének a vérzést, de most már 2. napja tart, és sztem egy picit több is a mennyisége, létezik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 19. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Te vagy az, aki pár kérdéssel ez előtt kérdezett.

Ott is írtam, itt is írom, igen. Bezavar mint állat.

2008. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha még nem rendszeres a menzeszed napra pontosan akkor késhet amennyit csak akar, vagy jöhet hamarabb. és nem is szükséges h a szüzesség elvesztésétől legyen, bármi előidézheti a rendszertelenséget.
2008. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi!! megpróbálok megnyugodni kicsit! :) csak az ember annyi mindent hall..
2008. okt. 19. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor elvesztettem a szüzességem, nekem is 30 nap helyett 20 napra jött meg, pedig nekem rendesen 30 napos szabályos volt
2008. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges! Nálam is igy volt. Amikor elvesztettem a szüzességem, még két hetem lett volna a menzeszemig, de már aznap megjött. Elöször én is azt hittem, hogy a szüzhártya szakadt át ilyen durván, de mivel 1 hétig tartott, igy biztos menzesz.
2008. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi, a doki is azt mondta, hogy ez korai menzesz.. na és a terhesség esélye akkor ezzel minimális, ugye? :S csak mert ha vérzel, az még semmit nem jelent sajnos, nem de?
2008. okt. 21. 18:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a fiú nem élvezett beléd akkor nem vagy terhes nagy valószinűséggel. De ez a vérzés ebből a szempontból nem jelent semmit. Menj nőgyógyászhoz és kérj vizeletvizsgálatot, vagy végy egy terhességi tesztet, úgy egy hét mulva, akkor már ki lehet mutatni az eredményt.
2008. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!