Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem maszturbál a barátnő...

Miért nem maszturbál a barátnőm nekem?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom, ami nagyon kiegyensúlyozott és szexuálisan kielégítő. Mindenre rá tudtuk egymást szedni. nincs tabu. Viszont meg akartam kérni, hogy előjáték gyanánt maszturbáljon pár percet (többet magam miatt nem is tudnék elképzelni, mivel nekiesnék)

Cserébe én már megtettem ugyanezt, de Ő nem tudja miért, nem meri/bírja megtenni... Ötlet?


2010. máj. 23. 12:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Gátlásos még mindig elötted!Kérd meg arra,hogy a te kezeddel csinálja azt amit magának szokott hátha úgy nem olyan kellemetlen neki!Esetleg gyenge fénynél csinálja magának!Én is elég nehezen vettem rá magam először és nehezen is oldódtam fel közben!:)
2010. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a masztizás olyan, hogy mindenki máshogy csinálja, mást szeret, lehet hogy a barátnődnek olyan a technikája, amit nem mer megmutatni, mert azt hiszi, hogy neked nem tetszene... nem írtad, hogy mióta vagytok együtt, de biztos nem évek óta...ez a gátlásosság el fog múlni. csak ne erőltesd.

21/L

2010. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több mint 4 éve vagyunk együtt....telefonba simán megteszi, élőben meg eccer fordult elő h én tettem oda a kezét amikor már nagyon közel járt, be is fejezte magának....de úgy h ő kezdje el vagy magától csinálná....ilyen sajna még nem volt. nem tudom miért:S
2010. máj. 24. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
mert normális embereknél ez magánügy
2010. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, három év után én sem hiszem, hogy el tudnám kezdeni, csak ha már be vagyok melegítve. Több lánynál eleve a maszturbálás azzal indul, hogy csak fantáziál, és mikor eléggé felizgul, kezdi. Lehet, őt is izgatni kell előtte egy kicsit, és utána kérni meg rá:)

Az előjáték úgyis eltarthat órákon át is, van rá idő ;)

2010. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!