Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és szűz. Le...

15 éves vagyok és szűz. Le akarok feküdni a barátommal de félek hogy nagyon fogok vérezni. Meg nagyon fáj az első? :/

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 09:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak egy kis vér fog jönni, ha egyáltalán:) Ugyanis nem mindenki vérzik:) Pl. én sem véreztem, mert már korábban a sporttól elszakadt a szűzhártyám.

Ja, és a fájdalomtól ne félj, mert az is teljesen egyénfüggő, nekem nem fájt. Jól felizgat a barátod aztán nem lesz rossz:) Max egy kis feszítést fogsz érezni, de hamar elmúlik.

Ha meg félsz, hogy összevérezed az ágyat, akkor terítsetek magatok alá valami kis törülközőt vagy akármit :) És akkor nem a lepedő lesz olyan.

Ja, és persze védekezzetek!:) Hajrá

2010. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szija!! ^^ Én is 15 éwesen weszítettem el. Én pl. nem wéreztem és nem is fájt,de ez wáltozó. Mindenkinél máshogy wan. Am nem gáz ha wérzel. Sok sikert. :)
2010. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk eléggé vérzett, még másnap is, kb. mint amikor megjön, pedig egyáltalán nem volt durva a barátom, és fájt is, de az kibírható. viszont én nem véreztem ennek ellenére össze semmit, akkor jött ki a vér, amikor elmentem wcre, de akkor elég sok.

viszont még félsz, szerintem jobb várni, mert a félelemtől görcsös leszel, és úgy még jobban fog fájni.

2010. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Baaazmeg, hány ilyen kérdést tesztek még fel?????

Nem biztos h nagyon fogsz vérezni, ez egyén függő. A biztonság kedvéért esetleg használjatok törölközőt. Ennyi.

Ha a szűzhártyád nagyon erős és nagyon szűk vagy, akkor fájni fog, ha meg nem, akkor nem.

2010. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is 15 éves lány vagyok

nemsokára 16 leszek.. van 1 barátom akivel már másfél éve járok és még nem feküdtünk le.

várjatok 1 kicsit..

amúgymeg ha annyira akarjátok..és nincs más lehetőség(MINDIG VAN) akkor tegyetek alá 1 törölközőt... és másnap reggelmeg mosd ki.. ha nem jön ki belőle akkormeg dobd ki 1000 forintért veszel 1 újat... nagy kunc.. meg 1 törölköző ide vagy oda... vagyis nálunk aznem számít.:D

2010. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem csak kicsit vérzett, és akkor, mikor kimentem mosdóba, de ha vérzel, akkor se gáz. Valakinek alig fáj, valakinek nagyon. Nekem is fájt kicsit, de ez is pasifüggő. Ha a barátod tapasztalt, akkor tuti figyelmes lesz. Lehet, h ez hülyeség, de sok olyan lány van, aki elkezdi, de fáj neki egy kicsit, és mondják, hogy hagyjuk abba, de akkor csak még jobban rá fogtok görcsölni, és még jobban fog fájni. Nyugi, a fájdalom pár lökés után enyhül majd... Ki kell bírni XD. Érdemes misszionáriusba csinálni sztem, úgy kevésbé fáj. És használjatok sok síkosítót. Remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!