Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki csinál szűzhártya plasztiká...

Ki csinál szűzhártya plasztikát? Mire jó az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire jó, azt nem tudom. Miért, a részecskegyorsító mire jó?
2010. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Arra, hogy úgy tűnjön, az illető még szűz. Leginkább Thaiföldön divat, hogy többször el lehessen adni a prostik szüzességét.
2010. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ez a második válasz elég érdekes..:D
2010. máj. 19. 23:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Az Európába utazó arab/iszlám nők, akik elvileg tanulni jönnek ide, gyakorlatilag nem bírják megállni, hogy ne bulizzanak a többiekkel együtt, viszont mielőtt hazamennek, muszáj szűzhártya helyreállító műtétet csináltatniuk, különben otthon szó szerint kinyírják őket...Nagy biznisz a plasztikai sebészeknek ;)
2010. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szegények:'(
2010. máj. 19. 23:51
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Nászajándékba kaptam egyet a vőlegényem örömére. 36/F
2010. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hű... de hát kétszer elveszteni a szüzességed akkor sem tudod ha van szűzhártyád, mert a tudat akkor is ahhoz köt akivel először... szerintem... ha nem ilyen vallási vonzata van akkor értelmetlen... mondjuk amúgy is, de ha az életem múlna rajta akkor egye fene, de ez meg hülyeség mondjuk... cs elég szomorú h valahol így van... én nem akarnám másodszor is elveszteni a szüzességem
2010. máj. 20. 02:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Az elme egy vicces dolog. Ha sokáig hazudsz magadnak el is fogod hinni.
2010. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
sztem ez hülyeség, mert vkinek úgy is elszakadhat a szűzhártyája h még egyébként szűz (pl [lovon] lovaglás közben). én biztos nem csináltatnék szűzhártyát, ha már 1x elszakadt, akkor minek még 1?
2010. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Máshogy gondolnád, ha rád is halálbüntetés várna, mert hajadonként már nem vagy szűz...
2010. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!