Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az orális szexet a férfiak...

Az orális szexet a férfiak saját élvezetük miatt is csinálják, ugyanúgy élvezik, a nők meg csak azért, hogy a férfinak jó legyen, de ők nem élvezik?

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre, a barátom imád nyalni, még ha nincs kedvem akkor is akarja, tehát maga miatt, mert szereti. Én viszont nem azért csinálom neki, mert nekem jó, hanem neki akarok örömet szerezni.
2010. máj. 6. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

én nem szeretek nyalni.


20F

2010. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
hát, sztem pont azért csinálja hogy jo kedved legyen
2010. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vetted észre... A barátod nem maga miatt nyal, hanem amiatt, mert Te élvezed és Ő azt élvezi, hogy Te élvezed. Különösebb testi örömünk ugyanúgy nem származik belőle, mint nektek a szopásból. :|
2010. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed egyben egy válasz. Van olyan lány biztos aki szereti, Te meg nem közéjük tartozol ennyi. np
2010. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem kényeztetni a páromat orálisan,teljesen benedvesedek, pillanatok alatt.. Nem mellékes,hogy öröm látni az arcát :) 23/N
2010. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki örömet okozni, én ezért elégitem ki orálisan a barátomat... De én nem várom el, hogy viszonozza, de mindig csinálja :D
2010. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj , ÉN is csinálom a nejemnek! És NEM csak azért hogy NEKI jó legyen, hanem csak szimplán . Imádom a p.ncit lucskossá nyalni. Ha Ő ezt nem viszonozná, akkor is... Szerencsére viszonozza!

Nálunk az orális sex az élvezetek csúcsa. Aki nem csinálja, magára vessen... De 1 nagy kazal jóból kimarad...

2010. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a pasimat orálisan kényeztetni, teljesen beindulok rá, viszont a pasim nem szeret nyalni (az más kérdés, hogy én se szeretem, ha nyalnak.) Ez teljesen ember függő. Egyébként szerintem ha nem szeretsz szopni, ne csináld csak azért, mert neki jó.
2010. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!