Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tanárom felvilágosító órán...

A tanárom felvilágosító órán azt mondta ha épp megvan a mensim, és úgy szex-elek, akk. nem leszek terhes. De én valahol azt olvastam hogy akkor a legkönnyebb teherbe esni. Akkor most melyik az igaz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igaz, hogy kicsi az esélye, de igen is teherbe eshetsz menzesz alatt is. Mindig használni kell óvszert. De menzesz alatt amúgy sem kellene szexelni, mert a nyitott méhszájon keresztül feljuthatnak a méhbe vagy a petevezetőbe a bacik...

Az óvszer az egyik legjobb védekezési forma, ha kiszakad, akkor 72 órás tablettát kell bevenni. De azt nagyon kevésszer szabad csak használni (évente maximum 2szer).

De ha normálisan helyezik fel, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy kiszakad.

A gumióvszer dobozában van tájékoztató, abban benne van, hogy hogyan kell felhelyezni.

Össze kell fogni a kis "tasakot" a végén, és rágörgetni a péniszre. De szépen le van rajzolva:)

A tanárod meg egy idióta. Minek tart így felvilágosító órát? Semmi értelme. Hülyeségeket mond, zavarban is van, kérdésekre sem válaszol. Miért nem hív inkább vkit, aki ért hozzá?

2010. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Kevés az esélye a teherbe esésnek ilyenkor, de egyáltalán mért akarsz menszesz alatt szexelni? Nem kibírjátok azt a pár napot?.. Előttem szóló amúgy mindent leírt, én csak ennyit akartam még hozzáfűzni hogy menszesz alatt ne is csináld!
2010. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt sztem sokkal jobb :):) De védekezz akkor is!
2010. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, és nem akarok még szex-elni. Csak tudni akartam hogy ez most hogy van....:)
2010. máj. 6. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!