Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért menő az, ha egy lány...

Miért menő az, ha egy lány már 14 évesen nem szűz?! És miért gúnyolják, közösítik ki azt, aki erről másképp gondolkodik, miközben pedig ők az éretlenek?!

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:04
 1/9 anonim válasza:

Szerintem így a 14 évesek közt is van több kategória...

Nem minden 14 éves lány veszíti el a szüzességét azért, mert

menő akar lenni.

Persze vannak azok is, hogy jaj én még 14 vagyok és de ciki, azonnal el kell veszítenem.

Szóval szerintem nem kell minden ilyen korú lányt elítélni.

Én mondjuk nem értem, hogy mi a különbség úgy , ha például egy lány 13 évesen összejött egy fiúval és 14 évesen már annyira kívánják egymást, hogy 14 évesen lefeküdtek. Amikor szerelemből tették, bíztak egymásban és szerintem lehet h a 16évesek érettebbek, de szerintem ha szerelemből tették és azért mert ők úgy érezték h készen állnak rá.. és ők is ezt akarták és nem menőzésből tették, akkor ebben nincs semmi rossz.

~L

2010. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Rengeteg ilyen -és ehhez hasonló- kérdés van, de ezt úgysem lehet megválaszolni. Ma már más az értékrend, más a gondolkodásmód. A mai "menő" csajok, akik azt hiszik, hogy vagányak, ha már korán elvesztik a szüzességüket, előszeretettel cikiznek másokat. De nem ez számít, hidd el. Nem a kor, sokkal inkább az, hogy úgy tedd meg, hogy valóban szerelmes legyél....
2010. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

ahha...szóval akár 8 évesen is lehet szerelmes az ember?

az nem csak "fellángolás"? hisz egy 14 éves leány (tini) hányszor vált partnert érettségiig?


áhh...vagy sokszor szerelmes...értem! ;)


ezzel a "sosem korai" dologgal erősen vitatkoznék, de ez már az én meggyőződésem!

2010. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy akiket én ismerek, azok mind csak felvágásból csinálják... Van egy osztálytársam, aki eddig mindig ki volt közösítve, szóba se álltak vele, de most, hogy volt pasival, teljesen befogadták...És most én vagyok kiközösítve, pedig eddig aktív tagja voltam a közösségnek. De az biztos, hogy nem fogok lefeküdni valakivel csak azért, hogy visszafogadjanak (mondjuk már nem is vágyom a társaságukra...:/), vagy hogy 'menő' legyek! Amúgy csak ez érdekelt, hogy ez miért is 'menő', tulajdonképpen...

Amúgy köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 3. 19:53
 5/9 anonim válasza:
Na igen.:)Nekem is volt egy barátnöm aki 13-14 évesen már pettingelt srácokkal.És én ennyi idösen ezeknek a dolgoknak nagyon ellene voltam,annyira kislányok még ehhez,szerintem.Nekem enyni idösen hol járt ilyenen az agyam?:DSehol.Oké voltak szerelmeim akikkel jártam,de csokig jutottok nem tovább.16 éves fejjel is annyira fura h milyen korán kezdik a lányok.De hát ök tudják..
2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem menő,csak egy kis számalmas riban..

A másik meg hogy sokan csak kamuznak,a sok kis buta pisis,azt hiszi ettől lesz nagy.Nem egy csajt,srácot ismerek,akik jártak már ennyi idősen,ha láttak egy ismerős a közelben akkor feltűnő csók,simi meg ilyesmiket csináltak és arról kamuztak hogy megvolt,de csak duma volt és úgyan ilyen diszkó huszárokat is ismerek,attól hogy látod csajozni,pasizni többekkel még lehet hogy csak látszat,nem kell mindent elhinni.


Innen látszik valójában milyen ostoba gyerekek,még magukat sem becsülik meg.De a szüleikkel is gondogok lehetnek,mert sok szülő mindent megenged már.

2010. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

14 évesen akár szerelmes akár nem,akkor is korai,ha igazán szeretik egymást akkor tudnak még egy kisidőt várni egymásra.Hiába az első valakinek 14 évesen az a pasi aki elveszi a szűzességét,és hiába szerelemből ezzel megbélyegzik magukat is,mert akinek van normális érték rendje az elítéli az ilyen fiatalon történő sexet.

Egyébként meg látta bárki is azt a kiközösített lányt,mert mondani tényleg bármit lehet,ez nálunk is volt.

Dehogy menő csak azt hisz ettől most nagy lett.14 éveseknél meg még pasi szót se használhatom amilyen fejlettlenek a maiak,sok kis kopasz tökű.

Ne is hallgas ezekre a hülyékre,légy önmagad,és becsüld meg magad,hidd el minden normális srác téged fog és a hozzád hasonlóakat majd értékelni mire középsuliba mész.

2010. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__8314..


Ha elolvasod itt sem a legjobb véleményeket mondják ezekről a lányokról,sőt fiúk sem.

2010. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!