Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek hogy gyorsan el fogok...

Félek hogy gyorsan el fogok sülni az első alkalommal. Mit csiánljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már elég közel járunk ahhoz, ő már tapasztalt, de én még nem vagyok...Segítsetek légyszi, és a hülye válaszoktól kíméljetek!
2010. ápr. 29. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
szerintem az legyen a legkisebb gondod hogy az első szexnél hamar elmész
2010. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egy a lényeg haver,ne stresszelj rá,mert akkor még a f@szod sem fog fel állni!Gondolj erre:odamegyek és szexelünk 1nagyon jót!sok sikert:-)
2010. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Ha tartassz attól, hogy hamar elmész 2 tanácsot tudok adni.

Az egyik az,hogy a szeretkezés előtti 1-2 órában maszturbálj, így ha sor kerül az aktusra, biztosan nehezebben mész el újra.

A másik dolog: Maszturbálás közben, mikor már jönnél, próbáld visszatartani (pl: nem vered, egy vödör takonyra gondolsz) majd ingereld újra és játsz el többször. A lényeg,hogy Te irányíts a folyamatokat, így egy idő után nem kell attól tartanod, hogy akaratlanul is elsülsz...

2010. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, elég gyorsak voltatok :)
2010. ápr. 29. 22:52
 5/12 anonim válasza:
73%

Jó reggelt kedves kérdező!

Azt tudom ajánlani amit az előttem szólók! Maszturbálj előtte vagy van még egy dolog amit kipróbálhatsz, (konkrétan nem ajánlom) és az a Lidocain krém 5% os vény nélkül kapható, csak gumival használd, mert akkor a lány nem fogja érezni az aktust, mert őt is enyhén érzésteleníti. FONTOS! Ha Lidocaint használsz előtte olvasd el a betegtájékoztatót! Ne rakj a péniszedre nagyon sokat mert akkor nem fog felállni, előtte tapaszt ki a hatását maszturbálás közben hogy tudd a mennyiséget. Egyébként ha a lány annyira tapasztalt akkor biztos hogy találkozozz már olyannal is aki hamar elment, magyarul nem kell görcsölni, és végül is ha első alkalommal ha hamar elmentél akkor kérj egy másik visszavágót! Remélem tudtam segíteni! ÜDV! Sok Sikert!

2010. ápr. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
egy órával a szex előtt verd ki
2010. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de én is azt tudom tanácsolni, hogy az aktus előtt egy órával könnyíts magadon. :) A másik tanács, ahogy anno mondta a fiúknak a védőnő (felvilágosítás óra volt), hogy házi feladat otthon gyakorolni. :D
2010. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem pocsékolnám szex előtti maszturbálásra az energiát, hanem egyszerűen elmondanám a csajnak, hogy lehet, hogy az első körben hamar el fogok menni, de eleve kétmenetesre terveztem az együttlétet, ha sietsz. Ha nem sietsz, lehet 3-4 menetes este is :-)
2010. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Randi előtt verd ki. Másodiknál tovább bírod majd. ;)
2010. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy szavald a himnuszt közben... :)

A koncentráció elvonja a figyelmed az örömről és tovább bírod.

2010. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!