Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Help, a barátom nem hisz...

Help, a barátom nem hisz nekem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal(20)..Ő már nem volt szűz, én viszont igen..és már ott tartunk, hogy szakít velem, mert ő szerinte hazudtam, mert nem véreztem és nem fájt..élveztem a szexet!A szex végén, mikor mind2-en elélveztünk, akkor mondja, te biztos szűz vagy?Azért mert állítólag nem voltam "béna" úgymond szóval egész jó voltam az ágyban,meg amit említettem, ez a szűzhártyás dolog(és magyaráztam neki, hogy nem minden lánynak fáj,esetleg kiszakadt vagy hiányzik stb)....és hiába bizonygatom neki, hogy az vagyok, nem hiszi el!Ez már 2 hete...=( Mit csináljak? 17/L
2010. ápr. 28. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasi megérdemelné hogy lerohadjon a farka. Nem hogy örülne. Amúgy biztos ő is marhára szeret, ha hazugnak nevez. Hozzá se szólnék a helyedben amíg nem kér bocsánatot térdenállva. Rohadt köcsög.
2010. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
14:17-essel egyet értek. A barátod egy bunkó f@sz. Én a helyedben biztos szakítanék vele, mi az, hogy nem hisz neked? Ezt a barmot, nemhogy összetenné a kezét, hogy szűz vagy, és nem egy szétb@szott k*rva, még kételkedik..
2010. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!