Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mivel kenyeztessem a paromat...

Mivel kenyeztessem a paromat ha mindketten szuzek vagyunk meg? Oralis szex kizarva

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 22:34
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy a pár 2 tagja egyetértsen, azonos legyen a hozzáállásuk! A pároddal szexelsz (pettingelsz), nem a kommentelőkkel! ;)

Nem értem, minek rákényszeríteni egy olyan lányt és fiút az orális szexre, akik közül egyik sem akarja! (Bár a nagy normamegszabók itt lassan leszólják azt is, aki nem teszi a végbélnyílását a szex részévé.)

Kedvesem nagyon ügyes kezű, így nálunk sincs mindig orális. Nincs kedvem mindig kimenni mosakodni/tusolni előtte, illetve kiküldeni a páromat. Van, hogy a szex csak úgy spontán jön - meg ha anélkül is jó, megvagyok anélkül, hogy kéjnedv-ízű legyen a szám. Nálunk ehhez hangulat kell, olyankor nagyon jó is - csak ezzel is azt akartam érzékeltetni, hogy ha nincs kedvetek, nemkötelező. Mindenki úgy szexeljen, ahogy neki meg a párjának jó.

2010. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%
A szájával meg okádni szokott az ember ha beteg!!! Akkor miért smárolsz vele??? :) NA mindegy! Én teljesen más elvet vallok, és igen én az anált is szeretem! De még jó, hogy minden ember más!!! Csak akkor ne itt akarja kitárgyalni a nemi életét, vagy akkor viselje, ha kinevetik a felnőtt emberek!!! Ennyit erről!!! :D "amivel pisil" Nevetséges!!! 26/L
2010. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Megint nem a kérdésre válaszoltok, hanem fennakadtok azon, hogy miért nem csinálja orálisan. Egyébként meg kézzel is nagyon jó örömöket lehet szerezni egymásnak,az orgazmus intenzitása nem attól fog függeni, hogy mivel elégíted ki! A szexben semmi sem kötelező! Kézen kívül sok ás lehetőségetek nincs,hacsak nem a szexuális segédeszközök.
2010. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
hat szerintem egyaltalan nem nevetseges:). 14:08- teljesen egyetertek veled.
2010. ápr. 20. 15:04
 25/33 anonim válasza:

A nevetséges benne, hogy akkor mit szeretnél hallani a Kedves olvasóktól ha pár legalapabb dolog tabu?

Ezekután nem vagyok benne biztos hogy bármi beleférne a dologba..

Mert hát ugye kézzel sem igazi mert aztán azzal eszem amivel azt fogtad amivel a másik pisil...

2010. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 11:58 és ma 09:13-s hozzászóló vagyok.

Én nem akartam rábeszélni, mint ahogy a válaszomban is írtam, csak kíváncsi voltam először, h mi a kizáró ok, másodszor, h miért tartja undorítónak. Mint mondtam, el is fogadom a nézetét, meg meg is értem. Én is hasonlóképp éreztem. Kedvem még csak-csak lett volna hozzá, de gusztusom nem volt. (Pl előző páromnál), mert nem tetszett az illata.

De azt is írtam, h a párom iránt érzett szerelmem mégis rávett arra, h megpróbáljam orálisan is, és kezdetben furcsa volt, de aztán nem csak h megtetszett, megtanultam, de még meg is szerettem.

Szóval én átéltem az átmenetet az undor-elfogadás-megszeretés közt.

És azért mondtam, h lehet máshogy is csinálni, meg máshonnan is közelíteni.

Persze, h nem előírás, meg nem a kapcsolat alappillére az orális szex, de részese lehet, és élvezetes is lehet.

Ha pl tusolás közben próbálod, a meleg/langyos víz miatt még az illat is finom, meg nincs "pisiíze", ha attól félsz.

Tudod, kisbabakorban az ember az ujját szopogatja, hát a férfi hímvesszőjének sincs egyéb íze. (És nem az ondóról beszélek, mert én pl nem szoktam lenyelni, meg a számba venni sem, ha a párom érzi, h mindjárt elmegy, kiveszi és arrébb folyatja. Bocs a részletességért.)

Tehát - és hangsúlyozni akarom: még mindig nem rábeszélni szeretném - azt gondolom, h ezt is meg lehet ismerni, és meg lehet kedvelni. Talán csak sok időbe telik. (Nekem is sok időbe telt.)

Azzal pedig nem vitatkoznék, h Isten mit mire teremtett. Ennyi erővel már a misszionárius pózon kívül semmi egyebet ne próbáljunk ki a szexben, se a vállát ne csókoljuk meg a másiknak, se a kezünkkel ne érintsük a nemi szervét, se a szőrünket ne távolítsuk el, mert Isten nem arra rendelte az emberi testet...


De egyébként, Kérdező, már többségében mindent lelőttünk. Aktus nélkül adott az orális szex, a manuális szex, a közös önkielégítés, na és a közös tusolás...


Ha ezek közül egyik sem szimpatikus, akkor csak járjatok moziba, színházba, koncertre, barátokhoz, és gyakran öleljétek meg egymást. ;)


(24/L)

2010. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
"Mert hát ugye kézzel sem igazi mert aztán azzal ESZEM amivel azt fogtad amivel a másik pisil.." :) Ez tetszett, és milyen igaz!!! :) Szeritnem se elégítsétek ki egymást akkor!!! :)
2010. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

15:22-es vagyok, kicsit pontosítanék. Azt, h "nem tetszett az illata" az előző páromra/hoz írtam.

Viszont a mostanival ilyen problémám sincs. Az alapos tisztálkodás csodákra képes. :)

2010. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Ja, és ezzel nem azt mondtam, h az előző párom nem tisztálkodott rendszeresen. :D

Csak h fontos, h az orális szex előtt (!) közvetlenül legyen kis szappan meg víz ;)

2010. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 hangszoros válasza:

Miért kizárva ?

Ha valakit szerettünk, akkor jót akarunk Neki. Más megközelitésben vágyunk rá

61 F

2010. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!