Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és 4 ujjal...

Szűz vagyok, és 4 ujjal megujjaztam magam, elég tág vagyok már. De lehet, hogy a hugycsövemben tettem ezt?

Figyelt kérdés
A barátom is megujjazott, de közösülni még nem sikerült. A hüvely nyílása szabad szemmel látható-e? És a hüvelytől milyen távolságra vana húgycső?
2007. nov. 14. 18:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

én az első hozzászólóhoz csatlakozom.

Hülye vagy!

szerintem te valami kamu nick lehetsz.


a kettes hozzászólónál azt nem értem hogy ha a hugycső a hüvely falán van akkor ha menstruálnak a nők akkor a tamponra pisilnének rá....szerintem vagy rosszul fogalmaztál vagy én sem értek valamit. :-) de mentségemre legyen hogy én srác vagyok!

2007. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem normális, hogy ilyen keményen, 4!!! ujjal tágítasz és ha csak azért, hogy könnyebb legyen majd az első aktus, akkor hagyd abba inkább. A hüvely nyílása látható, a húgycsövet remélem csak viccnek szántad!!!
2007. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
hehe...ez vicces volt!!:)
2007. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha 4 ujjad befért,a barátod péinszének bőven be kéne.

Vagy ő valami egész extra mérettel rendelkezik.


Anatómia kis szíveim,anatómia!

2007. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
80%
te nem vagy normalis hogy a fenebe dughatnad az ujad a hugycsovedbe az lehetetlen .szerintem gyorsan nez utana egy anatomia konyvnek mert eleg sekelyesek az ismereteid . magad sem ismered de neked mar a sexen jar a fejed .
2007. nov. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%
Na, én inkább nem írok semmit.... :)))) De jót nevettem!!!!!!
2007. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
anatómiai ismereteid elnézve... szerintem a füllyukadban.
2007. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Na eeez durva volt... :D:D:D:D:D:D:D
2008. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
egyébként, ha 4 ujjad befér, akkor már azért eléggé kétséges, hogy te még szűz vagy... vagy csak szerencséd van, és nagyon vékony a szűzhártyád... de azért ez a húgycső dolog tényleg vicces volt! :) amúgy, ha annyit nyúlkálsz magadhoz, akkor azért már kitapinthattad volna, hogy jééé, ott van egy másik lyuk is...
2008. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
tunderbogyoro hany eves vagy? miert nem nezed a baratoddal inkabb a matinet? szerintem nem nagyon kene nektek ilyesmit csinalni:)
2008. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!