Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! Főleg akiknek van...

199303 kérdése:

Fiuk! Főleg akiknek van myvipje! Nektek bejőn ez a lány?

Figyelt kérdés

Nektek bejőn ez a lány?

Szalóki Erzsébet 125 ismerős.

Ha igen miért? Mi teccik benne? megváltoztatnátok rajta valamit? mi a véleményetek rola?

Lányok! szerintetek női szemmel milyen ez a lány mi a véleményetek rola?

hűlyeségektől kiméljetek! nemet és kort irjatok léci:)

17/L


2010. márc. 17. 13:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

nem értem minek jön ide a sok fikázó...

szóval szerintem az alakod teljesen jó, arcod tisztának látszik innen nézve, hajaddal kezdhetnél valamit szerintem, egy hajvasalóval vagy hajformázóval csodákra képes az ember

egy kozmetikust megkérdezhetsz hogy a szemöldököddel mit csinálna és ennyi

ne hallgass a többi kis p.ö.c.s.fejre, abszolult nem vagy ronda... 18L

(ja és amugy 3 nap különbség van a szülinapunk között xD)

2010. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

köszi utolso válaszolo:)

boldog szűlinapot előre is:)

2010. márc. 17. 14:33
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem az esetem.
2010. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

P.ö.cs.fej stílus:úgy nézel ki mint a s.e.g.g.em kifordítva

normális:Szerezz be egy új haj stílust mert ez már nagyon nem divatos,öltözködj divatosabban

2010. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nyílván nem fotogén alkat a lány, de egyébként semmi baj sincs vele. A haján javíthatna. Ritkán gondolom, hogy a rövidebb haj jól áll egy lánynak, de az ő esetében mindenféleképpen. Szerintem érdemes lenne kipróbálnia a "rihannás" frizurát. Elöl hosszabb, hátul pedig fokozatosan emelkedik az alsó vonal. szóval mindenféleképpen egy rövidebb haj.


F 19

2010. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aki nem nagyon bunko modon válaszolt:)
2010. márc. 17. 15:25
 27/31 anonim ***** válasza:
ocsmány, ez a csaj... nem láttál még tpkröt??? ez napiszar gyanús kép:D:D:D am nem ha rászrnék a fejedre se lennél szebb.. meg cigó vagy
2010. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
16:13 :D:D Én is az utolsó megjegyzésedre gyanakodtam ám. Amúgy nem tetszik. Olyan, mintha a Molitor Máriát látnám, csak enyhébb változatban...
2010. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a szád hülyén áll, remélem csak a mosolyogni próbálástól, és amikor rendesen mosolyogsz akkor szép vagy. A hajad görbülete nem tetszik nekem, talán egyenesíteni lehetne, vagy vágni belőle.

Itt a mellről nem volt szó még, de a lógóság nem az előnyösebb tulajdonságok közé tartozik. (hehe, névtelenül ilyen gáz dolgokat is írhatok)

De amúgy összességében nézve, én biztos hogy adnék neked egy esélyt, hogy megismerkedjünk. 23/F

2010. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat
2010. márc. 18. 09:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!