Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki szerint gáz egy 17 éves...

Ki szerint gáz egy 17 éves szűz? ( (fiú) )

Figyelt kérdés

szerintem nem gáz...és nem is nagyon érdekelt ha azt mondták hogy gáz..de ma már mindenki azt mondja!

múltkor is mondta egy nálam fiatalabb gyerek hogy milyen gáz hogy szűz vagyok!


2010. febr. 28. 22:46
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele hogy lesz@rom! van aki azt mondta hogy hááát ez ciki hogy pont én voltam az 19 évesen mert hogy még jó csaj is vagyok meg minden, más meg azt hogy igen ez egy érték büszke vagyok rád! stb

de tényleg engem annyira nem érdekel egyik sem!

szóval szerintem foglalkozz azzal amit te gondolsz (én személy szerint úgy voltam vele hogy nem gáz, mért kurassam meg magam valami paraszttal aki két nap múlva nem is tudja a nevem)

aztán tessék összejöttem a mostani barátommal és nyugodt szívvel elmondhatom, hogy engem nem megdugtak, én szerelmeskedtem! =P

19/l

2010. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Csak a fogyik szerint gáz.

Én 20 éves vagyok és szűz, de ha valaki azt mondaná nekem hogy ez gáz, kb ezeket mondanám: mi van te k*rva?!, mi van te kutya, te szajha?! Én ember vagyok, nem állat! Hogy akárkivel csináljam, és utána bepancsolnék neki ha a szokásos hangulatomban lennék, ha rossz hangulatban lennék, lehet hogy félholtra verném, de olyankor olyan erő lenne bennem hogy 70-80 kilós átlagemberből öten nem tudnának lefogni.

2010. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha elém állna két srác, tegyük fel ugyanolyan paraméterekkel, tizenhét évesen és azt mondanák, válasszak, az egyikük szűz, a másik tapasztalt, akkor... Kézen fognám a szűz pasit, és elsétálnék vele:)

17/L

2010. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint 13 évesen egy diszkó mögött félrészegen megb*szni egy szintén 13 éves kis p*csát, akit mellesleg már előtted meghúzott a fél diszkó.
2010. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Ha soha nem is érdekelt mások véleménye, akkor most se érdekeljen. Mellesleg, ez mindenkinek a magánügye.
2010. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

én is 17 éves vagyok a külsőmmel semmi baj 185 centi 82 kiló

Edzek minden MÉG SINCS csajom sőt nem is volt még és szűz is vagyok és leszarom MAJD LESZ rajtam nem múlik én nem félek a csajoktól beszélgetek velük minden, ha az egyik azt mondaná, hogy na akkor járjunk vagy legyen komolyabb azonnal igent mondanák de sajnos nem vagyok ebbe a helyzetbe:( :). Nekem is mondják, hogy gáz vagyok, hogy jól nézek ki még sincs csajom. Leszarom őket ez az igazság

2010. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
21:13, az írásod alapján elég primitív állat vagy, már ne is haragudj, nem csoda, hogy így senkinek nem kellesz.... A másik általánosítás meg: aki 20 éves kor előtt veszíti el, nem biztos, hogy megb**k a disco mögött, nem kevesebb, lehet ő is szerelmes volt, csak előbb jött, mi van, savanyú a szőlő? Istenem... Amúgy 17 évesen egy fiúnak nem gáz, hisz később érnek. 19-20 körül már illene, tudod, így vagyunk szocializálva.
2010. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

22:05 magamra ismertem :)

csak épp más kiadásban: 180cm, 75kg, 16/f

nem félek a csajoktól, sok csaj barátom van, ha valami jó csaj felajánlaná én szívesen beleegyeznék, még sincs barátnőm és eddig is elég kevés volt... ja és sztem az átlagnál jobb külsőm van(csak szerényen :) de mások mondták, én nem szertem magam)... szóval kábé ugyanaz :)

2010. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
Nem gáz.
2010. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
Az pipát voltál te 8 éves lehet h még 7-se vagy!!!
2010. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!