Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon akarjuk. Mit tegyünk?

Nagyon akarjuk. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A barátom 18 éves és 7 hónapja vagyunk együtt, és már az 1. hónap óta szinten minden napos a "játszadozás" egymással.. Nagyon szeretjük egymást, szinte már olyan mintha hozzánk költözött volna, mert amikor csak tudunk együtt vagyunk. Na de arra akarok kitérni, hogy már régóta beszélünk a szexről, és mind2en nagyon akarjuk már. Szüzek vagyunk, és már hozzáfogtunk volna.. de amikor felhúztuk a gumit,minden alkalommal lelankadt.. Szóval konkrétan nem megy neki óvszerben.. Én pedig még nem szeretnék fogamzásgátlót szedni, mert szerintem ilyen "fiatalon" ez korai lenne. De tényleg már alig bírjuk.. :S Mit tegyünk?? Szerintetek, ha védekezés nélkül nekiállnánk úgy, hogy az előváladékot megvárjuk, letöröljük, "kis ideig" szexelünk és kézzel vagy orálisan folytatjuk az "spriccelésig", akkor nagy hülyeséget csinálunk, és nagyon meggondolatlan lenne?? (15/L)
2010. febr. 19. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, küld el a pasid tapasztalat szerzésre.
2010. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sok amatör filmben akkor sok fiatal csaj miért gumi nélkül szexel?
2010. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%
sokan nem birják a gumit,inkább akkor soha többé nem baszok,életem végéig,ha csak gumival,igy nagyon gáz (esőkabátban zuhanyozni) pfffff
2010. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha jól vettem ki a szavaiból, ők nem is "b.aszni" próbáltak, de te maradj meg nyugodtan ezen a szinten, bizonyára borzasztóan élvezetes.
2010. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Próbáld szájjal ráadni a gumit, akkor talán nem lankad.
2010. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Pharmatex kúp (remélem jól írtam).Kérj tanácsot,lehetőleg orvostól,abból baj nem lehet!
2010. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De mi kicsit komplikált dolgot választottunk, ami kissé kockázatos is. Spontán jött, hogy akkor történjen meg.. Lefeküdtünk egymással, aztán másnak 72 órás tabit vettünk, nehogy valamiféle gond legyen. Rá pár nappal megpróbáltuk megint óvszerben, és sikerült neki. Azóta is boldogan élünk, és már minden úton-módon egymásé vagyunk. :)

2010. márc. 16. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!