Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy egy lánynak fáj,...

Igaz, hogy egy lánynak fáj, amikor elveszik a szüzességét?

Figyelt kérdés
Több féle véleményt is hallottam már. Egy lány azt mondta, végig sírta, más pedig azt, ha fel vagy rá készülve akkor nem. Mindenkinél változó? És tényleg befolyásolja a "felkészültséged"?

2015. márc. 22. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igen befolyásolja.nagyon.
2015. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ajtóstul rontanak a házba, akkor még egy szült nőnek is fáj. Szóval elő kell készülni rá, magyarul fel kell izgulni, el kell lazulni. Lehet, hogy fájni fog, de többnyire kibírható, pár perc után már simán élvezhető. Szóval a fájdalom miatt semmiképp nem kell félni. :)
2015. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A felkészültség befolyásolja leginkább. Ha nem törődnek veled előtte, még ha nem vagy szűz is baromira fáj a dolog. Igenis fel kell izgulni, be kell nedvesedni, és a lelki felkészültség is fontos, hiszen ha nem érzed rá késznek magad, úgy gondolod, még korai, inkább félsz tőle, mint izgatottan várod, akkor el se tudod magad engedni, és akármilyen nedves vagy, akkor is fájni fog, mert összeszorítasz mindent.


De egyéni különbségek is vannak, persze, de akinek fáj, annak is jellemzően pár perc után (pl nálam) elmúlik. De az a fájdalom sem olyan, hogy sírni kelljen, könyörgöm, kicsit feszít, de egy gyantázás, főleg bikinivonalban, hidd el, nagyságrendekkel jobban fáj, és ezt nők milliói alkalmazzák anélkül, hogy bármi bajuk lenne. Szóval a fájdalom része nem egy félnivaló dolog.

2015. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első pár másodperc nagyon fájt majdnem sírtam,utána egyre jobb lett,mert a barátom odafigyelt.
2015. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hurkapálcika, vagy vastag kolbász.
2015. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem fájt, már nagyon vártam
2015. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Iváncsi József ***** válasza:
A heti zsebpénzének az elvesztése jobban fáj neki.
2015. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!