Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érzékeny pont a hüvely bejárat...

Érzékeny pont a hüvely bejáratánál. Mi lehet az? Tippem van a többi lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmet mikor újazni akarom akkor 1 újjal nincs is gond bemegy bőven van hely mozgatni tudom jobbra balra fel le az ujjam benne nem érzem szűknek meg semmi, pedig szűz, gondoltam nem is lesz majd gond ha majd csináljuk, két újjal is akartam neki de akkor vettem észre hogy van a hüvelye elején egy pont ahol fáj neki olyan 1-2 cm re befelé, elkezdtem nézegetni meg rájönni mi lehet az. 99% ra veszem hogy a szűzhártyája, de lehet hogy más? Lényeg hogy 2 cm ig semmi gond akár 3 új is bemegy de utána csak egy tud, van egy nem is tudom mi, vegyük úgy hogy a szűzhártya (amire gondolok) amin van egy lyuk viszont ott csak 1 újjam fér át elötte utána nem szűk. Viszont ha ahhoz a hártyához akár finoman is hozzáérek 1 újjal az fáj neki, nem nyomom meg meg semmi, és ez miatt nem tudom tovább dugni akár több ujjam is. Ennek ennyire érzékenyek kellene lennie hogy finom érintéstől is fáj neki? Ha ez nem lenne olyan érzékeny semmi gond nem lenne majd a sexel, de mivel az ott fáj neki akár finom érintéstől is tuti nem lesz kellemes neki. Pedig azt akarom az legyen neki. Valami ötlet? vagy hogy tudom megszüntetni ne fájjon az ott neki?
2010. febr. 12. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
igen, az a szűzhártyája. igen, az sajnos fáj az első szexnél, de ezen át kell esni mindenkinek. utána jó lesz, ne félj
2010. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést mert elgé gyakran olvastam itt a gyakori kérdéseken azt hogy igy megujjazott a barátom és hogy át e szakadhatott a szűzhártya meg úgy meg újjazott 2 ujjal stb stb stb viszont akkor ezeknek a csajoknak nem olyan érzékeny a szűzhártyájuk hogy ennyire nem érzik hogy az fáj nekik akár picit is ha hozzáérnek és ez miatt nem értem az egészet :S. kutatok most ez hogy is van, mert nem értem.
2010. febr. 12. 23:25
 3/8 anonim válasza:
47%
Nem a méhszáját találtad meg, ugye?
2010. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az első alkalom a lányok nagy részénél fájdalmas. Vannak olyan lányok, akik szerencsések, és már az első alkalommal olyan orgazmusuk van, hogy beleremeg a ház is. De mint mondtam, a nagy többségre nem ez jellemző. Akkor mitől lehet mégis jó az első együttlét a lánynak? Attól, hogy odafigyelsz rá, babusgatod közbe, nem csak bevered neki, elveszed a szüzességét, elélvezel, és elalszol, majd másnap elkamuzod a haveroknak, hogy a csajod 3x ment el. Hanem veszel mondjuk pár gyertyát, egy új,gyönyörű ágyneműt, az aktus előtt kinyalod, finoman megujjazod, majd óriási törődéssel és türelemmel felvértezve nekiállsz a dolognak, és elveszed a szüzességét.

17/F K.A.

2010. febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
Utolsó válaszoló...ez tényleg szép.Bár minden pasi így tenne..:)
2010. febr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

23:49


Ez szép dolog, de nem ez a pláne a nőknek az elsőben. Igen, fáj nekik, de közben élvezik is. Feltéve, hogy alaposan kiválasztották a párjukat. Ha nagy felhajtást csinálsz a dolognak, még a kedvüket is elveheted tőle. Nem kell túlbonyolítani, csak az első legyen szeretkezés. A szex az ráér később. :o)

2010. febr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

23:49-es-nek

Respect! Örülök, hogy végre lehet hallani olyan pasikról is, akik valóban törődnek a barátnőjükkel (értem ezt most a szüzesség elvesztésére). Szerencsés lehet a barátnőd, akár szűz, akár nem :)

2010. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat, igaz nem épp arra kaptam választ amit akartam. Hisz ti itt azt irtátok szerintetek milyen legyen neki az első meg hogy fájni fog neki meg stb stb. Megjegyeznék pár dolgot, én lényegében arra lettem volna kiváncsi jól gondoltam e hogy az a szűzhártya és hogy tényleg ennyire fájdalmas pici érintéstől is, ugyan is 23F vagyok és most van elösszőr szűz bnőm és furcsállottam hogy mindenhol erről lehet olvasni meg hallani hogy igy megujjazták meg úgy és hogy átszakadhatott e, de olyat még sehol nem olvastam/hallottam hogy ez ennyire érzékeny(szűzhártya) lenne és ezért tettem fel a kérdést. Azt tudom hogy nem biztos épp a legjobb lesz neki az első(behatolást), viszont mindent elkövetek hogy minnél jobb legyen neki ha eljön az idő, minnél kellemesebb romantikusabb stb stb. A romantikussal nem lesz gond mert alapból annak gondoltak mindig hisz mindig elhalmoztam őket minden jóval :P illatos gyertya csokoládé, rózsa az ágyon vacsorát is készitettem már stb stb sok apróság, szóval ebben van tapasztalatom meg ez jön nálam magától érthetődően és nem azok közés tartozom mint ahogy a 23:49 es irt egy példát hogy "nem csak bevered neki, elveszed a szüzességét, elélvezel, és elalszol, majd másnap elkamuzod a haveroknak, hogy a csajod 3x ment el."

Ez a fiatalokra érvényes leginkább. Alapból nem az a beverem tipusú vagyok, sose beszéltem még ki egy bnőmet se senkinek, mert ez szerintem személyes dolog és csak kettőnkre tartozik.

Ám meglepett hogy 23:49 es 17 éves vagy :) örülök hogy nem azok közé a fiatalok közé tartozól akik úgymond érzéketlenek, elég éretnek tünsz, csak félre értetted szerintem hogy én mire voltam kiváncsi a kérédsemben.


Ha valakinek van ötlete hogyan lehetne hogy ne legyen annyira érzékeny az szűzhártyája vagy hogy mit lehetne ellene tenni azt megköszönöm és nem pedig arra várok választ hogy viselkedjek az elsőnél vele, mert azzal nálam nincs gond ;)

2010. febr. 16. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!