Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal először szeretkez...

A barátommal először szeretkeztünk nekem ez volt az első neki nem. Ideje lenne már hogy menstruáljak és 2 napja késik. Meddig késhet mmég? Mi az átlagos?

Figyelt kérdés
Tegnap és Ma apró vércseppeket láttam de csak pisilés után miért van ez? (a hasam is fájt) segítsetek! köszönöm
2008. aug. 22. 12:37
 1/10 anonim válasza:
66%
hát valószínűleg fel vagy fázva és azért van hogy fáj a hasad és vérzel egy picit!!azért késik,mert fel vagy még zaklatva lelkileg mert,ez volt az első.nekem is késett az elsőnél!!!
2008. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Ha nem jön meg hétfőig csinálj egy terhességi tesztet v.minnél előbb jelentkezz a nőgyógyásznál.

Persze késhet is.

2008. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

elöször is védekeztetek?

hány éves vagy?

eddig rendszeresen jött meg?

2008. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze védekeztünk 17 éves vagyok és 2 hónapja felfáztam azóta kicsit rendszerteleül jött meg..:S
2008. aug. 22. 12:48
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
mikor én elöször csináltam nekem a 28. napra jött meg ,és elvileg egy lánynak egy hetet is késhet a menstuációja szex után
2008. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nyugodj meg ha rendesen védekeztettek akkor nem lehet gond. nekem az első után 1,5 hetet késett. amikor meg már vettük volna a tesztet megjött:) a fő az h megnyugodj mer az idegességtől is késhet!
2008. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de tényleg:)
2008. aug. 23. 22:48
 8/10 anonim válasza:
Én 16.-án vesztettem el a szüzességem és 21.-én kellett volna megjönnie ehelyett 6 napot késett...szóval ne aggódj ha rendesen védekeztetek nem lehet baj.:]
2008. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt komolyan nem hiszem el!!!! megkérdezed, hogy vajon miért késik a vérzésed, a következő írásodnál pedig meg is magyarázod!!!! esetleg tudnánk valami másban még segíteni??
2008. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk talán abban ha befognád a pofádat:D olyan embereket kérdeztem akik azért írtak mert segíteni akarnak nem pedig azért hogy beszóljanak... mindenkinek köszi am:):D
2008. aug. 29. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!