Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Itt minden szűz lány kamus?

Itt minden szűz lány kamus?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5-ös, nekem volt olyan, hogy azt állította valaki, hogy homokos vagyok, mert nem átallottam olyan írni, hogy engem ellenérzéssel tölt el, amikor két majdnem meztelen férfi szabadfogású birkózás címén hentereg az arénában. Szóval, hogy azért nem szeretem nézni, mert b...zi vagyok. Elmeséltem az illetőnek, hogy többgyermekes, boldog házasságban élő, 56 éves, megrögzött hetero pasas vagyok, de ő nem tágított. Kötötte az ebet a karóhoz, hogy igenis látens meleg vagyok és akármikor kitörhet belőlem. Még egy évvel később is, valamelyik hozzászólásom kapcsán is ezen lovagolt.

Hogy a kérdésre válaszoljak, nem minden szűz lány kamus. Nagyon sokról messziről ordít, hogy vidéki gyereklány írta ki.

2015. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem. Miért kamuznám, hogy szűz vagyok, de most őszintén?

Úgysem ismerkedem, kb. pont nem érdekel ki mit gondol itt rólam gyk-n. Meg miért pont azt kamuznám, hogy szűz vagyok?:D Pont, hogy itt tudom megosztani a gátlásaimat a való életben meg nem mutatom ki, mert most eléggé furán néznének rám...:) Külső alapján meg senki meg se mondaná rólam.:D

21/N

2015. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 notabarbie válasza:
en garantalom lany vagyok. 100%! most neztem meg a kedvetekert. :P
2015. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!