Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menszesz alatt mennyi az...

Menszesz alatt mennyi az eselye hogy teherbe fogok esni ha nem vedekezunk?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi. ott nyugodtan lehet védekezés nélkül, a tatár beefsteak is véresen jó;) :D
2010. febr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vigyázz!! Teherbe lehet esni. A kivétel erősíti a szabályt!
2010. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De hüje az első válaszoló!! Egyébként úgy is teherbe lehet esni, mivel nem tudhatod h a másik petefészkedben van e életképes petesejted! Nem azért, de barátnőm igy járt h jaj úgyis meg van neki miért ne mehetne bele a barátja? Utána pár héttel nekem sirt hogy terhes lett és én mentem vele az abortuszra is! De te tudod hogy mit hogyan akarsz csinálni!24/L
2010. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagy, szerintem már most terhes vagy
2010. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

de kb mennyi ennek az eselye?

peldaul 10 nobol hany esik teherbe ilyenkor?

2010. febr. 9. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja h hány százalékuk, sztem ez nincs így meghatározva sehol! De ha ennyire érdekel nézz utána guglin!
2010. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Tök mind1 h hány százalék, ha csak 1 százalék akkor is lehet h pont te leszel az az 1 úgy h ha van egy kis eszed akkor nem csinálod védekezés nélkül.
2010. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban terhes lehetsz,de nyugi,kevés rá az esély vagy ha nem estél teherbe akkor lehet,hogy valamilyen fertőzést fogsz elkapni.Amúgy én is így csináltam a barátommal.hogy belém élvezett mi közbe megvolt,de szerencsére nem történt semmi baj.
2010. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha ez téged megnyugtat, elvileg, de csak elvileg kisebb az esély. gyakorlatilag meg megtörténhet. de aztan ne sirj, ha teherbeesel. miért is nem lehet védekezni?
2010. febr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
nagyon kicsi elég kicsi ahoz hogy ne keljen félned ha kipróbáljátok gumi nélkül de menstuáció után 3 nappal próbáljátok ki mert akkor a legkevesebb az esélxy és már nincs vér.. nem kell félned.. ha nem élvez beléd akkor semmji esély!!!! ne hallgass ezekre itt ..
2010. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!