Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elso alkalomkor szerintette...

Az elso alkalomkor szerintettek gumival vagy gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldonteni h mivel? Aki tapasztalttab nalam az ossza meg a velemenyet velem. kosszi 15/F
2010. febr. 3. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy szexuális kapcsolatba kerülsz a barátnőddel 15 évesen (itt férfi nő kapcsolatot feltételezek alapban), akkor mindenképpen óvszerrel, mert ha esetleg baba lesz és megmarad, azt örökbe fogják adni vagy ott sínylődik valamelyik otthonban apa és anya nélkül. Tégy jót már most a meg nem született gyermekeddel és használjatok óvszert.
2010. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, mint a többieknek.

Ha nem szeretnél gyereket (márpedig 15 évesen még nem kéne), akk használj csak gumit!

Ráér gumi nélkül huszonévesen is...

2010. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gumival. Volt osztálytársam 20 évesen vesztette el a szüzességét, rögtön fel is csinálta a lányt) Ennyit a gumi nélküliségről. Ne rulettezzünk kérem.
2010. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

sztem ár év múlva ha ez kérdés..:S

am tescós szatyor

2010. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel, mivel? Mivel nem akarsz gyereket.

Menjél szépen olvasgatni a dörmögő dömötört...!



Mégis mit gondoltál? Hogy lesz olyan, aki azt mondja, ne védekezz???


Gondolj bele... Terhesség, betegségek, mittudom én.... Egyértelmű. GUMIVAL! (de a te esetedben várj még legalább 4 évet!)

2010. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!