Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan szeretkeznétek egy...

Hogyan szeretkeznétek egy szüz lánnyal? N

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 19:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Valószínűleg én már sehogy. 25 vagyok, a korombeli lányok már nemigen szüzek.
2014. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Hosszú előjáték. Jól felizgatnám a nyelvemmel a pu.nciát. Majd mikor érzem, hogy felkészült, finoman körberajzolnám a far..kammal a p..uncit és egy határozott modulattal behatolnék. Aztán finoman és lassan ismételném a mozdulatokat. Háát valahogy így. ;)
2014. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát néhányszor megemlíteném h nem kötelező farkalni. bujnék és dörgölőznék hozzá úgy hogy kemény farkam mindig érje a testét. oldalt feküdve nyalogatnám a punciját és mindenfélét még puszilgatnám ilyenek. azért feküdnék oldalt hogy kezével elérje a falloszt hogy játszhasson vele. ne verje, csak tartsa marokra h érezze a melegét, lüktetését, mozgásait.

kérdezgetném h esik jól neki, és azokat csinálnám vele.

ha nem venné kézbe a farkam ak én verném kicsit de úgy h azért jól lássa hogy markolgatom és arra miként reagál a fasz.


ha szeret és úgy dönt mégis megadja nekem a hüvelyét, ak igyekeznék tocsogóssá nedvesíteni és ujjazgatni 1 majd 2 ujjal. első behatolásnál szemtöl szembe lennénk. fölé helyezkednék. hamar elkezdeném betolni, de lassan. az h ezután vagy már előbb is szemébe nézek e az attol függ h fél e vagy nem. ha fél ak nem nézek még a szemébe csak teszem a dolgom behatolásig. 2. lökésre midnenkép ránézek a csaj arcára és elmondanánk véleményünket közbe tömködném lassan. ha később is fájna neki nagyon ak ujjaznám vagy nem tom. helyzet függő. de bátorságáért jutalmul össze ge(izném a melleit vagy a hasát :) v ahova kéri. ha nem kéri is ge(is lenne.

2014. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!