Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes a kifordítva...

Melinda- kérdése:

Lehetek terhes a kifordítva felhúzott óvszertől? (lent)

Figyelt kérdés
Két hete lefeküdtem a barátommal, ekkor is vesztettem el egyben a szüzességemet. Ez a menstruációm utáni 12. napon történt. Vagyis a ciklusom 17. napján. Viszont a párom azt mondta, hogy szerinte fordítva húztam fel az óvszert. Az egész max 3-4 percig tartott és nem élvezett el sem bennem se máshogyan. az óvszer is ép volt és végig a barátomon maradt és nem fordítottuk meg. Lehetek terhes?

2014. dec. 14. 10:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a te hibád. Eleve nem tudom, hogy sikerült volna fordítva felhúzni. Ha görgetni tudtad a széleit, akkor rendesen volt rajta. A barátod meg észrevette volna, ha szenvedsz vele.

Terhes viszont nem leszel ettől. Az óvszer nem egyik irányba áteresztő, a másikba nem. Most meg lassan már menstruálni fogsz, ha jól számolom, majd meglátod.

2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon köszönöm a válaszodat! A te válaszodtól nyugodtam meg igazán! Köszönöm! :) Legyen szép napod és kellemes ünnepeket! :)
2014. dec. 14. 16:57
 13/17 anonim válasza:

Szép s jó, hogy így gondolod,de az a baj, hogy amikor odakerül a sor,akkor csak mennek a vágyaik,ösztöneik után az emberek, főként fiatalkorban és utána gondolkodnak sbánják az egészet! Jó, tisztelet a kivételeknek. Sokkal szebb és tisztább érzés is lehetett volna vegyük csak sorba:

Csak gyorsan megtörtént, és még nem is élveztétek, na meg még itt ez az óvszeres dolog is.

Mi volt ebből a jó?

Egy tanulság, hogy megfontoltan odafigyelve kell cselekedni máskor.

Terhes meg így nem lehetsz mert ha aktus történt volna az az óvszerben marad kivéve ha ki szakad.

2014. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti..lehet nem tartott sokáig(leginkább a fájdalom miatt) annak ellenére élveztem, és örültem, hogy azzal történt akivel. :) Nagyon szeretem a páromat..bár várhattunk volna még és egy kicsit jobban rákészülhettünk volna, hogy utána ne az aggódás menjen, de ugyanakkor meghitt volt a maga módján.
2014. dec. 14. 22:45
 15/17 A kérdező kommentje:
az baj ha még nem jött meg? a legutolsó november 13-án jött meg és 5 napos volt.
2014. dec. 16. 22:27
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocs ha kicsit megkésve is. Azóta lehet már minden rendben. de ha nem vagy másnak segítség azért beírom.

Mivel írtad, hogy első alkalommal voltatok együtt, azaz akkor veszítetted el a szüzességed is, könnyen előfordulhat, hogy a testedet ekkor érő hatások miatt nem jön meg időben. De ha eleve rendszertelen volt a mensid, nem is tudhatod kiszámolni mikor jön meg. Egyébként pedig még a már pontosan beállt ciklust is megzavarhatja, vagy esetleg ez miatt ki hagyhatja. Főképp ha véreztél is az első alkalommal. hiszen ugye bár nem számít hatalmas sérülésnek, de odabent bizony sérülést szenvedtél, amire a test válaszol.

A menstruáció amúgy is olyan dolog, hogy ha valami nincs teljesen rendben, legyen az bármilyen pici dolog is, kimarad vagy késik, vagy teljesen meghülyül, mivel ezt nem egy óra vagy a hold állása szabályozza, hanem a tested által termelt hormonok.

2014. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó segítségét is, de tényleg! :) Szerencsére nekem ez lett a karácsonyi "meglepi" ajándékom és már minden rendben. :)
2015. jan. 1. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!