Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazástól kiszakadhat a...

Az ujjazástól kiszakadhat a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Megujjaztam magam és egy picit véreztem aztán megint csináltam mert jó volt de most attól félek hogy kiszakadt a szűzhártyám,mert így ha megyek valami orvoshoz akkor megmondják hogy nincs szűzhártyám és anyukám azt fogja hinni hogy lefeküdtem valakivel de azt meg nem tudom megmondani hogy mit csináltam mert nagyon szégyenlős vagyok.
2014. dec. 7. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen
2014. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Minek visz el orvoshoz és atszakitottad mar en es en qe /L vagyok nyugi elvezd nyugodtam
2014. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nos, attól is kiszakadhat a szűzhártya ha alhason dobnak labdával sőt olvastam olyat is,hogy a csaj elesett és már attól is átszakadt neki.
2014. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
13/L
2014. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
a szűzhártya hiánya semmit nem jelent, sport közben is kiszakadhat stb, szóval emiatt ne aggódj
2014. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kiszakadhat. No, ha anyud felvetné, hogy lefeküdtél-e valakivel, akkor egyszerűen csak megmondod őszintén, hogy "Nézd anya, ez azért történt, mert megujjaztam magam." Nem kell nagy feneket keríteni a dolognak, ez egy teljesen természetes dolog. De kíváncsi vagyok, hogy milyen a kapcsolatod anyuddal, főleg bizalom terén, ha egy ilyen egyszerű mondat elmondása számodra gondot jelent.


17/L

2014. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kiszakadhat. Nincs ezzel gáz, megmondod neki, hogy magadhoz nyúltál..
2014. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A természetes dolog az, amit te csinálsz, a természetellenes viszont az, hogy emiatt bűntudatot ébresszen benned bárki is.
2014. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ki de ha baj max visszafoltozod x)
2014. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Szemeteszsákból jó szűzhártyát tudnak csinálni néhány magánklinikán.


Viccet félretéve.


Biztosan kiszakadt.

2014. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!