Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most fog velem először lefeküd...

Most fog velem először lefeküdni a barátnőm, hogyan legyen különleges?

Figyelt kérdés
Én már nem vagyok szűz,ő igen.
2014. nov. 2. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívdd a szülőket is
2014. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz sajnos különleges lenni, mert szegény örül ha túlesik rajta. Az első mindig nagyon fáj a lányoknak.
2014. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen utolsónak igaza van,nekem annó a párom csak betette és ki,szegény el se tudott élvezni annyira fàjt nekem,majd még a másodiknál is éreztem fájdalmat,később pedig kellemetlen nyomást,mára meg már imádom és élvezem :)
2014. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú ideig petting, sok gyengédség. Gyertyák esetleg, ráhangolódó zene. És nem igaz, nem mindig borzalmas a lányoknak. Mindenkinek fáj, de mindegy mennyire. Nekem jó volt, nagyon figyelt rám a barátom :)
2014. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy hülyeség az, hogy mindig fáj a lányoknak, mert meg lehet csinálni, hogy ne fájjon, illetve, ha fáj is neki, ne arra figyeljen. Én a barátommal előtt hónapokig pettingeltem, és mikor oda került a sor, gyújtott gyertyákat, az ágya körül volt egy gyönyörű égősor, voltak rózsák, meg előtte meg is fürödtünk együtt. Megmasszírozott, és nagyon sokáig izgatott, szóval iszonyatosan akartam. És nekem csak nagyon picit fájt, de nem érdekelt, mert gyönyörű volt.
2014. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd amit írnak...

Egyáltalán nem törvényszerű hogy fájjon..

Persze ha csak beteszi kiveszi fáj, ezért kell előjáték RENGETEG előjáték ne sajnáld az időt a lányra mert úgy legalább neki is jó lesz. Nekem rohadtjó volt az első egyáltalán nem fájt, pont ezért, mert nem sajnáltuk az időt, figyeltünk egymásra. Tedd ezt te is ja és ne nyomaszd hülyeségekkel. Van neki így is elég baja merthogy első alkalom. Aztán ha ügyes vagy majd rá fog jönni hogy hiába aggódott :)

2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feledkezz bele az időbe és sokáig csak hangolódjatok egymásba lelkileg, érintésileg. Ahhoz, hogy különleges legyen neki, ahhoz jól kell magát éreznie, hogy szex után teljesen el legyen ájulva, úgy érezze még jobban beléd szeretett. Sok izgatás kellemes hangulat és a legfontosabb, hogy nagy kívánja ő is.
2014. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én a hétvégén voltam együtt először a barátommal.. fájt de mégis úgy gondolom hogy fantasztikus volt.. nagyon sokat jelentett hogy nagyon figyelt rám, és nem magával volt elfoglalva hanem velem.. nagyon jól esett előtte a kényeztetés: simogatás maszírozás, együtt fürdés stb. nagyon gyengéd és megértő volt.. nagyon féltem még sírtam is előtte, de nagyon sokat számított hogy még közben is átölelt és mondt hogy ne féljek ha nagyon fáj megpróbáljuk máskor..
2014. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!