Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit fog szólni a barátom,...

Mit fog szólni a barátom, hogy 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A késleltetés inkább lelki eredetű, nagyon megundorodtam egy régi barátomtól és nem randiztam sokáig. A fiú, akivel összejöttem, tökéletes számomra, mind külsőre, mind belsőre, viszont már elég tapasztalt és fogalma sincs róla, hogy én még nem is voltam senkivel. Nem tudom, megmondjam-e neki egyáltalán, nagyon félek.
2014. nov. 1. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Ha értelmes akkor semmit.


Az viszont már más lenne ha 40 évesen lennél szűz, ott már elgondolkodnék, hogy nicns e valami probléma..

2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
értékelni fogja
2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

ha számodra tökéletes, akkor biztos tudod hogy elmondhatod neki ;)

egyébként meg kit érdekel? bocsánat, de senkinek semmi köze hozzá, senki nem ítélhet el emiatt, ha ő furcsán néz rád akkor mégsem olyan "tökéletes"

2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze mond el neki.
2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Szétver egy bézbózütővel egy robotcápát, aztán nekiáll esőtáncot járni a háztetőn, miközben elszív egy macskát.
2014. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, mert nem akarok csalódást okozni..szinte minden lány odavan érte, akit megismer, mégis engem választott, mindig dicsér, kedveskedik, sokáig udvarolt, levett a lábamról. Nem akarom, hogy szerencsétlennek tartson.
2014. nov. 1. 16:51
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
figyelj én hihetetlen boldog lennék ha egy ilyen idös lány aki komoly kapcsolat akar kiderülne hogy én leszek neki az első :)
2014. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki. És annak is ha megtudnám h ilyen jókat mond rólam a párom.

Nem Nikinek hívnak véletlen? :)

2014. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

feltétlenül mond el neki! fontos, hogy tudja és úgy viszonyuljon hozzád (várjon, amíg úgy érzed itt az alkalom, óvatos és figyelmes legyen)


együtt vagytok, tehát párkapcsolatban..akkor tudni kell megbszélni

2014. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek, mert nem akarok csalódást okozni.."

Akkor majd kapd be manduláig és nem fog csalódni..


Mit majrézol? Oda van érted ez a lényeg, a többi az már csak körítés..

2014. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!