Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti voltatok már együtt...

Lányok ti voltatok már együtt szűz pasival? és ha igen akkor milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor az elso csajjal egyutt voltam, nem tudta, es sose derult ki... Bar egy sort benaztam a gumival, de aztan inkabb gumi nelkul vegig csinaltuk :-) jo volt.. Neki is... Baratnom lett 2 evre
2014. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ügyi. :)
2014. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondták már hogy nem számít hogy szűz a pasi, merthogy nem ezen múlik!
2014. okt. 12. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

A barátom és én is szüzek voltunk. Fantasztikus volt, minden pillanatát megérte megélni. Nagyon szívesen újra átélném őket. Fejben már tapasztaltak voltunk, nem bénáztunk egyáltalán, mivel követtük egymás lelki testi vágyait, haladtunk az árral, minden érintés a helyén volt.


Sőt én úgy gondolom, hogy sokkal jobb, hogy szűz volt, mivel ketten tudtuk megtapasztalni az együttlét örömeit.

2014. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom nem a tapasztalaton múlik, hogy ki milyen jó, hanem a hozzáállásán. Többen jönnek azzal, hogy igenis számít a tapasztalat, de véleményem szerint ez elég nagy szűk látás, mert van aki nem akar kalandokat keresni, hanem a megfelelő párját keresi magának, ami lehet sok időbe telik. Az más tészta, hogy valaki azért marad szűz, mert utálja a női nemet és egy pár sikertelenség után mindig másban talál hibát na az ilyen emberek az igazi looserek.
2014. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Micsoda sztorik
2016. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyors 😖😖😖
2020. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!