Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lett volna már alkalom arra,...

Lett volna már alkalom arra, hogy elveszítsem nem 1x, de nem akartam soha azért mert az igazival szeretném. Én úgy szeretném, hogy majd különleges legyen, De azthiszem ha az igazira várok vén lány leszek mire nő leszek? . Szerintetek?

Figyelt kérdés
18/ lány :)

2014. okt. 2. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Dehogy maradsz, még fiatal vagy. Én is 18 vagyok és az osztályból a lányok háromnegyede szűz. Biztos lesz valakijük, de eddig csak ilyen idióták találták meg őket, akikkel még szóba sem álltak.
2014. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 kr3nos válasza:
Én szívesen elveszem Neked nem kérek érte sokat, csak a 5-7e Ft-ot attól függően hogy nézel ki.
2014. okt. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én is pont ezen gondolkoztam, csak én 19 évesen, de úgy érzem az igazira várhatnék még vagy 20 évet. :D
2014. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Gyerekek, mondjátok meg a heti nyertes lottó számokat!

Akkor tudjátok meg hogy találkoztatok az igazival, amikor kiderül hogy holtomiglan-holtodiglan. Akkor meg elveszteni a szűzességet ... Háát!

Nem kellene keverni az ósdi elméletek szerint a szexet a szerelemmel. Rengeteg boldogtalan házasság, kapcsolat van ebből a rózsaszínködös ideából.

2014. okt. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az igazit meg lehet találni házasság nélkül is. Aztán ha úgy van, később összeházasodni vele.

Én megvártam az igazit, de ha még nem találtam volna meg, akkor sem lennék elkeseredve.

Nem kell házasságig várni az igazival.

2014. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom, hogy hülyeség amit mondasz, de mindenütt van egy aranyközépút...

Nem feltétlenül az a legjobb, ha csak vársz és vársz, de az se jó ha túl könnyen adod oda. Ne tedd. Én megtettem mert azt hittem nem jelent semmit, aztán most mégis fáj a szívem, hogy nem érdemelte meg az a srác...Viszont ne is várj örökké.

2014. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem érfemelte meg? Mi ez Kossuth-díj? Lovag kereszt?
2014. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a hozzáállásod.

Nem, nem kell, hogy azzal éld le az életed, akivel először szeretkezel, de legyen az a cél, hogy 20 év múlva is jó érzéssel gondolhass rá.

2014. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!