Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek fekudjek le vele?

Szerintetek fekudjek le vele?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srac,19 éves,és ő lefeküdne velem,meg hát szívem szerint én is,mert helyes,és én amúgy is ki vagyok éhezve úgy érzem :D de közben tudom hogy valoszínüleg csak szexet akar,csak hat valójában nekem annyi is elég :DVagy szerintetek semmiképp ne feküdjek le vele?meg fogom bánni?
2014. okt. 1. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hahahaha, és hány éves vagy?
2014. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk, hogy meg fogod e bánni?

Gondolod mi már voltunk vele?

2014. okt. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Próbáld meg inkább velem. Én többet is szeretnék mit szex.
2014. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Soha nem feküdnél le így senkivel. Nem is értem, hogy te hogy mernéd megtenni.

Nekem ez olyannyira felfoghatatlan, minthogy Isten mindig is volt. Valamikor keletkeznie kellett, hogy lehetett mindig is? Mindegy.

A lényeg, hogy én nem is filóznék ezen, mert úgyis megbánnám. Hülyeség ilyen csinálni.

2014. okt. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
szerintem megfogod bánni
2014. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyis tudod mit akarsz és tudom én is és hiába kérdezel tudom megteszed mert vágysz a fiura ő meg rád. Azt írtad valószinüleg csak szexet akar csak hat nekem annyi is elég. Nos akkor mi is a kérdés mit is akarsz ? Összevisz beszélsz. Hány éves vagy ? Azt meg nemtudhatjuk megbánád e utolag és azt se értem mit bánál meg mikor te beéred szexel ??
2014. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!