Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Így is lehetek terhes?

Így is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátom ma elég mélyen megujjazott és lehet, hogy került némi előváladék a kezére. Amikor elélvezett kiment és megmosta, szóval arra figyeltünk. Tudom, hogy hülye kérdés, de az itt olvasottak rendesen beparáztattak.

(Kérlek, kíméljetek meg az olcsó babakocsis poénoktól.)


2014. szept. 28. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tudtommal eddig egyetlen egy szűznemzésről hallott a világ, kitalálod ki volt az?
2014. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát persze. Azok a kis ge(ik direkt szeretnek a bőrredők közé bújni, a kézmosás pedig egy kis habparti nekik, és mindezt azért, hogy utána orvosi csodát csináljanak belőled.
2014. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz a poént, értem, rossz kategória, de ne kezdjünk itt a szüzességről filozofálni. (A,úgy nem Jézus volt az egyetlen. Buddha sztorija, Gilgamesé, sőt, még Lao-ce (a taoizmus megalapítójának) története is ilyen.

Kevésbé elvont válasz?

2014. szept. 28. 22:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: köszi. :D Tudom, kevés esély, de a sok köcsögösködő-bababoltos válasz elbizonytalanított.
2014. szept. 28. 22:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont úgy értem, hogy amikor némi előváladék volt a kezén, akkor ujjazott meg. (Gondoltam megelőzöm a szokásos "ha a kezére élvezett mossa is meg" válaszokat, megmosta.) De az én hibám, félreérthetően fogalmaztam.
2014. szept. 28. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

KB 50%. Vagy igen vagy nem.


De komolyra fordítva. KB semmi. Kicsit tessék a dolgok után olvasni vagy anyukáddal megbeszélés esetleg iskolai védőnővel. Nincs esély rá így. Alapból a teherbe esés esélye sima közösülés és hüvelybe élvezés után is csak alig 20 %. Ha nem így lenne kB mindig minden nő non stop terhesen rohangálna. De persze ha majd megtortenik akkor mindig és minden percben mindennek ellenére tessék védekezni. Most meg ne parazz feleslegesen.

2014. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*sóhaj*


Gyerekek, tényleg ennyire luxus beszélni anyátokkal erről, és inkább ide írjátok ki? Mindenki ezerrel lefeküdt mindenkivel, de szégyelli elmondani az anyjának? Vagy az apjának? Vagy akárkinek? Rettenetesen szomorú lenne a helyzet, ha ennyi ember élne úgy, hogy nincsen senkije, akihez közel áll, és megbízik benne. Természetesen van ilyen szerencsétlen sorsú ember, nem is egy, de ha csak ők kérdeznének itt, valószínűleg nem ömlene az ember arcába ennyi marhaság, amikor megnyitja a listákat.


Amikor ezt az oldalt kitalálták, szép elhatározásokkal indították el, de szerintem nem gondoltak bele, hogy mekkora keresztet vesznek a vállukra. Szegénységi bizonyítványok ezrei kerülnek itt ország-világ szeme elé nap mint nap, van, amikor egy kérdésben több is. Már konkrét oldalon gyűjtik a ti gyöngyszemeiteket, kis részben mások okulására, nagy részben pedig arra, hogy a röhögés kivesse a ház falát tőletek.


Úgyhogy rendkívül örülnék (és szerintem nem én vagyok az egyetlen), ha ezentúl értelmesebb kérdéseket tennének fel az emberek. Igen, ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek, és aki kérdez, az remélhetőleg mindig tanul valami újat a válaszból, de attól még nem kell teleszórni mindennel, ami eszedbe jut. Arra jó ez az oldal, hogy ha nem tudod valamilyen témában megkérdezni sem a környezetedet, vagy senki nem tud rá válaszolni, és egyéb helyeken, pl. az interneten sem találtad meg rá a választ, akkor felírod ide.


Ui: akinek nem inge, ne vegye magára.

2014. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!