Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi tortenik egy lannyal,...

Mi tortenik egy lannyal, amikor elvesziti a szuzesseget? Nagy fajdalmakkal? Nagyobb verzessel? Mivel jar?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 16:29
 1/9 anonim válasza:

mindenkinek más.van akinek fáj,van akinek nem.

vérzés nem szokott sok lenni,de van akinek több,van akinek keveesebb

2014. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyeshez még hozzáteszem, hogy nem /szükségszerűen/ fáj az első.
2014. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
utana veszunk eszre kulso,illetve belso tulajdonsagokat,amikben megvaltoztunk? mennyire valtoztat meg egy embert?
2014. szept. 27. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:

én semmiben nem változtam utána. előbb jött meg a havim. ennyi. maga az aktus max 2 percig fájt, de az se az a kibírhatatlan fájdalom, és vérezni is csak egy keveset véreztem. vannak viszont, akiknek annyira fáj, hogy megkérik a partnert, hagyják abba. ezt speciel sosem értettem, ellazulnak és egy kicsit összeszorítják a fogukat, máris kevésbé fáj és elmúlik. de kinek mi a megküzdési stratégiája.


az ember jellemében miért változtatna bármit? vagy a külső megjelenésében? ez egy teljesen természetes, és jobb esetben örömteli dolog, amin előbb-utóbb mindenki átesik. ki így, ki úgy, de megváltoztatni nem fog, nem lesz ettől hirtelen édesebb az eper és finomabb illatú a levegő. max ha szerelmes vagy, de az megint nem a szex miatt lesz.

2014. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt, vérezni se véreztem, de ez én vagyok.
2014. szept. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Előtte szerintem mindenképpen úgy kezdjétek a szerelmeddel, hogy pár hétig rendszeresen ujjaz, 1,2, végül 3 ujjal, így biztosan nem fog fájni, és még kellemes is lesz :) Mi így jártunk el, úgyhogy ez első alkalom nekem is élvezetes volt. 17/L
2014. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én 20 évesen vesztettem el. Vérezni nem véreztem, de nekem fájdalmas volt, méghozzá azért, mert nem fordítottunk elég időt az előjátékra. Az izgalmi állapotnak rendesen meg kell lenni, hogy rendes legyen a nedvesedés is.

.

2014. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jackonod válasza:

Akár hiszed, akár nem, bárhogyan is tagadják: a szexuális aktus nem csak fizikai folyamat, hanem elválaszthatatlanul lelki, szellemi is. Ahogy a testi nedvek kicserélődnek, a bennetek levő szellemi elemek is cserélődnek. Ez akkor nem okoz gondot, ha a partnereddel komoly kapcsolatban vagy, lehetőleg annyira komolyban, hogy az egy életre szól: ezesetben ugyanis csak az ő szellemi elemei cserélődnek, mig a tiedé az ővébe. Ezesetben valóban nem fog jellembeli változás történni, sőt kiteljesedsz. A probléma nem itt van. A probléma akkor van, ha megszakad ez az első kapcsolat, és ujabb, majd ujabb kezdődik. Az sok-sok amorf, egymásnak ellenálló, félbemaradt szellemi elem cserélődést eredményez, amelyek a személyiségeden is kőkemény nyomot hagynak. Minél több ilyen van, annál több lesz a nyom, és az egész egy boldogtalan, depressziós, szorongós élethez vezet, amely soha nem érzi igazi önmagának beteljesedését.

A vallásban nem véletlenül jelenik meg rendkívül hangsúlyosan a szűzesség fontossága, partnerség egyedisége és a házasság, hogy "ketten eggyé lesznek, két test egy testé, két lélek eggyé válik"! Ez egyébként, amelyet igazi lelke mélyén mindenki vágyik, hogy a partnerét, akit szeret örökre maga mellett tudhassa egy kiegyensúlyozott, megcsalásoktól és lelki törésektől mentes kapcsolatban. Ez az egy ugyanis, amely szavatolni tudja azt a békét és harmóniát, amire a léleknek szüksége van!

Tehát azt javaslom, jól válaszd ki azt a partnert, akivel a szűzességedet el kívánod veszíteni, és lehetőleg ne alkalmi, ideiglenes kapcsolatban gondolkodj. Bár tudom, hogy nagyon sok ilyet latsz, és ez ma a "divat", de nyilván azt is látod, mennyi összetört szívű, szomorú ember van, és ezek mind szoros összefüggésben vannak a kapcsolataikkal, és a kiüresedett szexualitással. A szex a szeretet egyik és nem abszolút kifejezési módja: ezért is fontos a lelki tisztaság, hogy tényleg egyetlenként gondolj a partneredre! A szüzesség pedig kincs, érték - csak a megfelelő embernek és a megfelelő körülmények közt ajándékozd oda annak, akit érdemesnek tartasz!

2014. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jackonod, sok okos dolgot mond, de sok butaságot is. Igen, valóban van lelki kapcsolat szex közben (jó esetben), de egy szex, a szüzesség elvesztése, nem változtat semmit a személyiségeden. Abban is igaza van, hogy azok, akik sokat sokkal szexelnek, kiüresednek, etc, de ez kicsit tyúk és tojás kérdés: azért szexel sokat sokkal, mert olyan a személyisége, vagy azért olyan a személyisége, mert sokat sokkal? szerintem inkább az előbbi.

Valóban ne egyéjszakásban veszítsd el, legalábbis, nem ajánlott, és tényleg nem árt megválogatni, kivel és mikor, de ez sem azért, hogy az az ember legyen az első és egyetlen, hanem hogy ne okozzon sérülést, odafigyeljen rád, és alapjáraton egy kellemes élmény maradjon a dolog, ne befolyásolja a későbbi nemi életed.


a biblia, korábbi társadalmak és az összes vallás meg nem a kis lelkecskénk védelme miatt tartotta fontosnak a házasság előtti szex tilalmát, és a kislánykák szüzességét, hanem mert a fogamzásgátló módszerek fejlődése és elterjedése előtt (amire csak mostanság került sor, és itt már látható az összefüggés az enyhülő szociális nyomás és a szabad szex között) ez volt a legbiztosabb módja biztosítani, hogy a férj ne kakukktojást neveljen, és a nemi betegségek ne terjedjenek olyan szinten.


korábban már válaszoltam, nem tudom, hányas számú vagyok.

2014. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!